Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář akcí

ZV+Dražba Osík (II./2018)
Termín: 20.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osík, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 66
ZV MU Brno - ŠZP Žabčice (II./2018)
Termín: 21.04.2018  Čas: 08:00
Základní výběry MU Brno - ŠZP Žabčice, turnus II./2018 Plemena: GS,SA Kusů: 2
ZV Poláková Zdenka, D.Libochová (II./2018)
Termín: 21.04.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Poláková Zdenka, D.Libochová, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Hatlák Vlastimil, Meziboří (II./2018)
Termín: 21.04.2018  Čas: 12:30
Základní výběry Hatlák Vlastimil, Meziboří, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 10
ZV Statek Mitrov a.s. (II./2018)
Termín: 21.04.2018  Čas: 14.30
Základní výběry Statek Mitrov a.s., turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 10
ZV ZD Pozovice (II./2018)
Termín: 21.04.2018  Čas: 15:30
Základní výběry ZD Pozovice, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 8
ZV Dvořák Josef Ing., Telecí (II./2018)
Termín: 22.04.2018  Čas: 13:30
Základní výběry Dvořák Josef Ing., Telecí, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 9
ZV Tegro s.r.o.,Těšenov (II./2018)
Termín: 22.04.2018  Čas: 08:00
Základní výběry Tegro s.r.o.,Těšenov, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 9
ZV Šašek Vladimír Ing., Rantířov (II./2018)
Termín: 22.04.2018  Čas: 10:30
Základní výběry Šašek Vladimír Ing., Rantířov, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 15
ZV Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice (II./2018)
Termín: 22.04.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 15
ZV+Dražba Osík (II./2018)
Termín: 23.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osík, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 34
ZV+Dražba Cunkov (II./2018)
Termín: 24.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Cunkov, turnus II./2018 Plemena: LI,BA,PP,UU Kusů: 39
ZV Bouda Petr, Voděrádky (II./2018)
Termín: 24.04.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Bouda Petr, Voděrádky, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 4
ZV Heráň Jan, Radíč (II./2018)
Termín: 24.04.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Heráň Jan, Radíč, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 3
ZV Štěpánek Zdeněk, Přibyšice (II./2018)
Termín: 24.04.2018  Čas: 18:00
Základní výběry Štěpánek Zdeněk, Přibyšice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 2
ZV Žížala Josef ml., Úročnice (II./2018)
Termín: 24.04.2018  Čas: 19:00
Základní výběry Žížala Josef ml., Úročnice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 2
ZV+Dražba Cunkov (II./2018)
Termín: 25.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Cunkov, turnus II./2018 Plemena: MS,CH,HE Kusů: 36
ZV Bursík Lubor, Křenovičky (II./2018)
Termín: 25.04.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Bursík Lubor, Křenovičky, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Kofroň Petr, Divišovice (II./2018)
Termín: 25.04.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Kofroň Petr, Divišovice, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 4
ZV Bartůněk Karel, Přílepov (II./2018)
Termín: 25.04.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Bartůněk Karel, Přílepov, turnus II./2018 Plemena: HE Kusů: 2
ZV+Dražba Cunkov (II./2018)
Termín: 26.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Cunkov, turnus II./2018 Plemena: AA,BB,GS,PI,SA Kusů: 36
ZV Farma Karel Dvořák s.r.o. (II./2018)
Termín: 26.04.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Farma Karel Dvořák s.r.o., turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV+Dražba Janovice u R. (II./2018)
Termín: 27.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Janovice u R., turnus II./2018 Plemena: MS,HE,AA,CH Kusů: 27
ZV ZD Agroholding Bernartice (II./2018)
Termín: 27.04.2018  Čas: 14:00
Základní výběry ZD Agroholding Bernartice, turnus II./2018 Plemena: PI Kusů: 2
ZV Nátr Jiří, Černá Voda (II./2018)
Termín: 27.04.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Nátr Jiří, Černá Voda, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 4
ZV Lainka B., farma Zdoňov (II./2018)
Termín: 28.04.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Lainka B., farma Zdoňov, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 6
ZV Zuzánek Jan Ing., Bernartice (II./2018)
Termín: 28.04.2018  Čas: 11:00
Základní výběry Zuzánek Jan Ing., Bernartice, turnus II./2018 Plemena: CH,MS Kusů: 6
ZV Fišar Filip, Lhotka (II./2018)
Termín: 29.04.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Fišar Filip, Lhotka, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Avena s.r.o., Dlouhá Třebová (II./2018)
Termín: 29.04.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Avena s.r.o., Dlouhá Třebová, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 3
ZV Šeda Jaromír, Helvíkovice (II./2018)
Termín: 29.04.2018  Čas: 11:00
Základní výběry Šeda Jaromír, Helvíkovice, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 3
ZV Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy (II./2018)
Termín: 29.04.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 4
ZV+Dražba Osík (II./2018)
Termín: 30.04.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osík, turnus II./2018 Plemena: AA,MS,BA,HE,UU Kusů: 42
ZV Novotný Milan, Mezihoří (II./2018)
Termín: 30.04.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Novotný Milan, Mezihoří, turnus II./2018 Plemena: PP Kusů: 2
ZV Statek Lipka a.s., Horní Bradlo (II./2018)
Termín: 30.04.2018  Čas: 18:00
Základní výběry Statek Lipka a.s., Horní Bradlo, turnus II./2018 Plemena: PP Kusů: 1
ZV Novák Petr, Sirá (II./2018)
Termín: 01.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Novák Petr, Sirá, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 3
ZV Moulis Pavel Ing., Milínov (II./2018)
Termín: 01.05.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Moulis Pavel Ing., Milínov, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 2
ZV Kubík Dušan, Třebčice (II./2018)
Termín: 01.05.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Kubík Dušan, Třebčice, turnus II./2018 Plemena: HE Kusů: 1
ZV MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy (II./2018)
Termín: 01.05.2018  Čas: 10:30
Základní výběry MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy, turnus II./2018 Plemena: LI,UU Kusů: 6
ZV+Dražba Měcholupy (II./2018)
Termín: 02.05.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Měcholupy, turnus II./2018 Plemena: MS,AA,CH Kusů: 46
ZV Měcholupská zemědělská a.s. (II./2018)
Termín: 02.05.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Měcholupská zemědělská a.s., turnus II./2018 Plemena: CH,MS Kusů: 3
ZV Nejdl Martin, Zbyslav (II./2018)
Termín: 02.05.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Nejdl Martin, Zbyslav, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 7
ZV Nejdl Zdeněk, Kvaslice (II./2018)
Termín: 02.05.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Nejdl Zdeněk, Kvaslice, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 4
ZV+Dražba Kundratice (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Kundratice, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 27
ZV+Dražba Horní Jadruž (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 12:00
Základní výbery + Dražba Horní Jadruž, turnus II./2018 Plemena: CH,MS Kusů: 26
ZV GASFARM s.r.o., Pelhřimov (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry GASFARM s.r.o., Pelhřimov, turnus II./2018 Plemena: GS Kusů: 6
ZV Bartoň František Ing., Ležnice (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Bartoň František Ing., Ležnice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Chlupáčková Hana Ing., Ležnice (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Chlupáčková Hana Ing., Ležnice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV UFARMA spol s.r.o., Čistá u Rovné (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 15:30
Základní výběry UFARMA spol s.r.o., Čistá u Rovné, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 2
ZV MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina (II./2018)
Termín: 03.05.2018  Čas: 17:00
Základní výběry MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 5
ZV Hašek Václav, Újezd Svatého Kříže (II./2018)
Termín: 04.05.2018  Čas: 13:30
Základní výběry Hašek Václav, Újezd Svatého Kříže, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Bečvář Štěpán, Hyršov (II./2018)
Termín: 04.05.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Bečvář Štěpán, Hyršov, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 4
ZV Denk Jaroslav, Hodousice (II./2018)
Termín: 04.05.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Denk Jaroslav, Hodousice, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 5
ZV+Dražba Kundratice (II./2018)
Termín: 04.05.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Kundratice, turnus II./2018 Plemena: MS,LI,AA,PP Kusů: 36
ZV Valenta Jiří Ing., Tuněchody (II./2018)
Termín: 05.05.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Valenta Jiří Ing., Tuněchody, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 1
ZV Skalický Jiří, Libnov (II./2018)
Termín: 05.05.2018  Čas: 11:00
Základní výběry Skalický Jiří, Libnov, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 21
ZV Šuranský Jaroslav, Otín (II./2018)
Termín: 05.05.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Šuranský Jaroslav, Otín, turnus II./2018 Plemena: CH,MS Kusů: 4
ZV Karpenková N., Dubský Mlýn (II./2018)
Termín: 06.05.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Karpenková N., Dubský Mlýn, turnus II./2018 Plemena: BA Kusů: 1
ZV Zemědělská společnost Blšany (II./2018)
Termín: 06.05.2018  Čas: 10:30
Základní výběry Zemědělská společnost Blšany, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 7
ZV Nečtinská zemědělská a.s. (II./2018)
Termín: 06.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Nečtinská zemědělská a.s., turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 47
ZV Stříbrný Petr, Nečtiny (II./2018)
Termín: 06.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Stříbrný Petr, Nečtiny, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Žaloudek Roman, Ptenín (II./2018)
Termín: 07.05.2018  Čas: 09:30
Základní výběry Žaloudek Roman, Ptenín, turnus II./2018 Plemena: SS Kusů: 4
ZV Vacík Václav, Roupov (II./2018)
Termín: 07.05.2018  Čas: 10:30
Základní výběry Vacík Václav, Roupov, turnus II./2018 Plemena: GA,SS Kusů: 9
ZV Šumavský angus, Soběsuky (II./2018)
Termín: 07.05.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Šumavský angus, Soběsuky, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 20
ZV Zelený Jiří, Drouhaveč (II./2018)
Termín: 07.05.2018  Čas: 16:30
Základní výběry Zelený Jiří, Drouhaveč, turnus II./2018 Plemena: HE,MS Kusů: 7
ZV Kubal Petr, Podmokly (II./2018)
Termín: 07.05.2018  Čas: 17:30
Základní výběry Kubal Petr, Podmokly, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 5
ZV Kubal Radek, Albrechtice (II./2018)
Termín: 07.05.2018  Čas: 17:30
Základní výběry Kubal Radek, Albrechtice, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 5
ZV Statek Kašperské hory s.r.o. (II./2018)
Termín: 08.05.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Statek Kašperské hory s.r.o., turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 8
ZV AGRO Jinín, a.s. (II./2018)
Termín: 08.05.2018  Čas: 11:30
Základní výběry AGRO Jinín, a.s., turnus II./2018 Plemena: LI,MS Kusů: 24
ZV MARZEM s.r.o., Jetišov (II./2018)
Termín: 08.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry MARZEM s.r.o., Jetišov, turnus II./2018 Plemena: HE Kusů: 1
ZV Valenta Petr, Budyně (II./2018)
Termín: 08.05.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Valenta Petr, Budyně, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 5
ZV Černěveský Háj s.r.o. (II./2018)
Termín: 08.05.2018  Čas: 17:30
Základní výběry Černěveský Háj s.r.o., turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Zeman Vojtěch Ing., Jetišov (II./2018)
Termín: 08.05.2018  Čas: 14:30
Základní výběry Zeman Vojtěch Ing., Jetišov, turnus II./2018 Plemena: HE Kusů: 2
ZV Kotalík Milan, Semice (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Kotalík Milan, Semice, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Kotalíková Dana, Semice (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Kotalíková Dana, Semice, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Maletická farma s.r.o. Maletice (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Maletická farma s.r.o. Maletice, turnus II./2018 Plemena: LI,CH Kusů: 5
ZV Krejcar David, Těšínov (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 11:30
Základní výběry Krejcar David, Těšínov, turnus II./2018 Plemena: SA Kusů: 4
ZV Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Hodina František, Záblatí (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Hodina František, Záblatí, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV PRIMA AGRI PT a.s. (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 15:00
Základní výběry PRIMA AGRI PT a.s., turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Farma Lažiště s.r.o. (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Farma Lažiště s.r.o., turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Kofroň Jan Ing., Radhostice (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Kofroň Jan Ing., Radhostice, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 18
ZV Starý Karel, Žernovice (II./2018)
Termín: 09.05.2018  Čas: 18:00
Základní výběry Starý Karel, Žernovice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Placanda Jakub, Křenovice (II./2018)
Termín: 10.05.2018  Čas: 08:00
Základní výběry Placanda Jakub, Křenovice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 8
ZV ZD Brloh (II./2018)
Termín: 10.05.2018  Čas: 10:00
Základní výběry ZD Brloh, turnus II./2018 Plemena: AA,MS Kusů: 27
ZV Šebelka Milan,Rančice (II./2018)
Termín: 10.05.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Šebelka Milan,Rančice, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 5
ZV Šebelka Štěpán, Rančice (II./2018)
Termín: 10.05.2018  Čas: 13:30
Základní výběry Šebelka Štěpán, Rančice, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 1
ZV Lepša Vladimír, Pěčín (II./2018)
Termín: 10.05.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Lepša Vladimír, Pěčín, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 8
ZV Valenta Josef, Něchov (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 08:00
Základní výběry Valenta Josef, Něchov, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Farka Martin, Todně (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 08:30
Základní výběry Farka Martin, Todně, turnus II./2018 Plemena: LI,UU Kusů: 18
ZV Opekar Jan, Chodeč (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 12:30
Základní výběry Opekar Jan, Chodeč, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 3
ZV K+K Břilice (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 15:00
Základní výběry K+K Břilice, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Šedivý Jan, Smrhov (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Šedivý Jan, Smrhov, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 2
ZV Farma Egert s.r.o., Lásenice (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Farma Egert s.r.o., Lásenice, turnus II./2018 Plemena: AA Kusů: 7
ZV Habr František, Báňovice (II./2018)
Termín: 11.05.2018  Čas: 17:30
Základní výběry Habr František, Báňovice, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 14
ZV Šilhanová Marie, Nová Ves (II./2018)
Termín: 14.05.2018  Čas: 09:30
Základní výběry Šilhanová Marie, Nová Ves, turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 2
ZV Šťastný Antonín, Vědlice (II./2018)
Termín: 14.05.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Šťastný Antonín, Vědlice, turnus II./2018 Plemena: BA Kusů: 21
ZV Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno (II./2018)
Termín: 14.05.2018  Čas: 11:00
Základní výběry Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno, turnus II./2018 Plemena: CH,LI Kusů: 4
ZV Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny (II./2018)
Termín: 15.05.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Farma Huníkov "Pod Sedlem" spol.s r.o. (II./2018)
Termín: 15.05.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Farma Huníkov "Pod Sedlem" spol.s r.o., turnus II./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Němec Eduard, Bynovec (II./2018)
Termín: 15.05.2018  Čas: 13:30
Základní výběry Němec Eduard, Bynovec, turnus II./2018 Plemena: LI Kusů: 3
ZV Karban Kamil, Lhenice (II./2018)
Termín: 15.05.2018  Čas: 12:00
Základní výběry Karban Kamil, Lhenice, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 2
ZV ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov (II./2018)
Termín: 16.05.2018  Čas: 13:00
Základní výběry ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov, turnus II./2018 Plemena: CH Kusů: 2
ZV Hodboď Gustav, Libštát (II./2018)
Termín: 16.05.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Hodboď Gustav, Libštát, turnus II./2018 Plemena: GS Kusů: 2
ZV Pavelka Roman, Javorník (II./2018)
Termín: 16.05.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Pavelka Roman, Javorník, turnus II./2018 Plemena: PI Kusů: 4
Jihočeská beef show 2018
Termín: 23.08.2018 až 28.08.2018
Jihočeská beef show je specializovanou výstavou pro plemena aberdeen angus a limousine, která se ve dvouletých intervalech koná na sklonku srpna v Českých Budějovicích jako součást odborného programu agrárního veletrhu Země živitelka. Termín letošní výstavy je 23. - 28. 8. 2018. Premiérově se tato výstava konala v roce 2012, tehdy pouze za účasti zástupců plemene aberdeen angus, od následujícího ročníku se k nim přidali i chovatelé limousina. ...
Výroční členská schůze ČSCHMS
Termín: 13.09.2018 až 14.09.2018  Čas: hotel Skalský dvůr
V. Charolais show 2018
Termín: 06.10.2018 až 07.10.2018
Chovatelé našeho nejpočetnějšího masného plemene charolais se po předloňské úspěšné akci opět rozhodli i v roce 2018 uspořádat speciální klubovou výstavu. Ta se bude konat v Lysé nad Labem v rámci podzimní výstavy Zemědělec a Náš Chov, která je naplánována na 4. - 7. října 2018. Plemeni charolais by měly být z celkových čtyř výstavních dní vyhrazeny dva, a to sobota a neděle. Pokud se s kolegy z holštýnského svazu dohodneme na p...
Aukce plemenných jalovic
Termín: 15.10.2018  Čas: OPB Cunkov
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 24.10.2018
CHKO Český ráj 24. 10. 2018 zasedací místnost v sídle SZIF a SPÚ Semily, Bítouchovská 1, 513 01 Semily
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 31.10.2018
CHKO Jeseníky 31. 10. 2018 Školicí místnost CHKO Jeseníky Šumperská 93, 790 01 Jeseník
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 07.11.2018
CHKO Litovelské Pomoraví 7. 11. 2018 Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s., Skrbeňská 669/70, 783 35 Horka nad Moravou
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 14.11.2018
CHKO Železné hory 14. 11. 2018 MKK HLINEČAN, Multifunkční centrum, Adámkova 341 539 01 Hlinsko
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 21.11.2018
CHKO Moravský kras a CHKO Pálava 21. 11. 2018 Dům přírody Moravského krasu - na Skalním mlýně mezi Hotelem Skalní mlýn a Kateřinskou jeskyní
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 28.11.2018
CHKO Broumovsko 28. 11. 2018 Congress & Wellness Hotel Veba, Šalounova 127 Broumov 550 01
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 05.12.2018
CHKO Poodří 5. 12. 2018
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 12.12.2018
CHKO Orlické hory 12. 12. 2018 Pelclovo divadlo, Panská 79, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Národní výstava hospodářských zvířat Brno 2019
Termín: 12.05.2019 až 15.05.2019
Prezentace hospodářských zvířat, strojů a technologií pro živočišnou výrobu na brněnském výstavišti dostává v roce 2019 zcela nový rozměr. Nemění se pouze termín (z konce června na polovinu května), ale celé pojetí výstavy, která se ještě více zaměří na živočišnou výrobu. Vedle expozice hospodářských zvířat se k tomuto veletrhu zcela nově přičlení i další výstavy - veletrh pro živočišnou výrobu Animal Tech, veletrh udržitelného života v krajin...
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz