Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář akcí

Jednání klubu chovatelů plemene dexter
Termín: 22.01.2018  Čas: 9:00 hodin ČZU Praha
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 24.01.2018
CHKO Kokořínsko- Máchův kraj 24. 1. 2018 Mělnické kulturní centrum U Sadů 323, 276 01 Mělník
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 31.01.2018
CHKO Žďárské vrchy 31. 1. 2018 Novoměstská kulturní zařízení, Tyršova 1001, 592 31 Nové Město na Moravě
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 07.02.2018
CHKO Blanský les 7. 2. 2018 Zasedací místnost městyse Křemže, Náměstí 35, Křemže, 382 03
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 14.02.2018
CHKO Brdy a CHKO Český les (Plzeňsko) 14. 2. 2018 Školicí středisko J.K.R. Žižkova 708, 261 01 Příbram II
ZV+Dražba Cunkov (I./2018)
Termín: 19.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Cunkov, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 42
ZV Farma Kozák s.r.o. (I./2018)
Termín: 19.02.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Farma Kozák s.r.o., turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Smažík J.,ing., Lom (I./2018)
Termín: 19.02.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Smažík J.,ing., Lom, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Zigáček L.,Ústrašice (I./2018)
Termín: 19.02.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Zigáček L.,Ústrašice, turnus I./2018 Plemena: BM Kusů: 1
ZV+Dražba Cunkov (I./2018)
Termín: 20.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Cunkov, turnus I./2018 Plemena: CH,AA,BA,HE,MS,PI,SA,UU Kusů: 45
ZV Kotalík Milan,Semice (I./2018)
Termín: 20.02.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Kotalík Milan,Semice, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 7
ZV Kotalíková Dana,Semice (I./2018)
Termín: 20.02.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Kotalíková Dana,Semice, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV+Dražba Měcholupy (I./2018)
Termín: 21.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Měcholupy, turnus I./2018 Plemena: MS,CH,AA Kusů: 35
ZV Kohlenberger Jan,Vojovice (I./2018)
Termín: 21.02.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Kohlenberger Jan,Vojovice, turnus I./2018 Plemena: PP Kusů: 1
ZV Chlupáčková Hana, Ležnice (I./2018)
Termín: 21.02.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Chlupáčková Hana, Ležnice, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 5
ZV Ufarma s.r.o.Čistá u Rovné (I./2018)
Termín: 21.02.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Ufarma s.r.o.Čistá u Rovné, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 21.02.2018
CHKO Slavkovský les 21. 2. 2018 Penzion Hestia, Stará Kysibelská 45, 360 09 Karlovy Vary - Drahovice
ZV+Dražba Osík (I./2018)
Termín: 22.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osík, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 49
ZV Farma Vajglov a.s. (I./2018)
Termín: 23.02.2018  Čas: 08:00
Základní výběry Farma Vajglov a.s., turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 2
ZV+Dražba Janovice u R. (I./2018)
Termín: 23.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Janovice u R., turnus I./2018 Plemena: MS,CH,AA,BA,HE Kusů: 33
ZV Reinold M.,St.Červená Voda (I./2018)
Termín: 23.02.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Reinold M.,St.Červená Voda, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV MU Brno - ŠZP Žabčice (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 08:00
Základní výběry MU Brno - ŠZP Žabčice, turnus I./2018 Plemena: BB,LI,SS,SA Kusů: 4
ZV Agrochyt s.r.o., Mohelno (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 09:30
Základní výběry Agrochyt s.r.o., Mohelno, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 2
ZV Poláková Zdenka, D.Libochová (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 11:30
Základní výběry Poláková Zdenka, D.Libochová, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Polák Jiří, D.Libochová (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 11:30
Základní výběry Polák Jiří, D.Libochová, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Tegro s.r.o.,Těšenov (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Tegro s.r.o.,Těšenov, turnus I./2018 Plemena: AA Kusů: 1
ZV Šašek, Rantířov (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Šašek, Rantířov, turnus I./2018 Plemena: AA Kusů: 2
ZV Hrtus Miroslav, Mírovka (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Hrtus Miroslav, Mírovka, turnus I./2018 Plemena: BA Kusů: 1
ZV Velát J.,H.Prosíčka (I./2018)
Termín: 24.02.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Velát J.,H.Prosíčka, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Paďour Leopold,Lukavice (I./2018)
Termín: 25.02.2018  Čas: 08:00
Základní výběry Paďour Leopold,Lukavice, turnus I./2018 Plemena: BA Kusů: 1
ZV Šeda Jaromír, Helvíkovice (I./2018)
Termín: 25.02.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Šeda Jaromír, Helvíkovice, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 6
ZV Fišar Filip,Lhotka (I./2018)
Termín: 25.02.2018  Čas: 11:00
Základní výběry Fišar Filip,Lhotka, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 6
ZV Loudy s.r.o. Seletice (I./2018)
Termín: 25.02.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Loudy s.r.o. Seletice, turnus I./2018 Plemena: PI Kusů: 1
ZV MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy (I./2018)
Termín: 25.02.2018  Čas: 14:00
Základní výběry MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy, turnus I./2018 Plemena: UU,PP,GS,LI Kusů: 12
ZV Farma Limousin s.r.o. (I./2018)
Termín: 25.02.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Farma Limousin s.r.o., turnus I./2018 Plemena: PP,LI Kusů: 15
ZV+Dražba Benešov (I./2018)
Termín: 26.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Benešov, turnus I./2018 Plemena: CH,LI Kusů: 31
ZV Niemiec C.,Dolní Žukov (I./2018)
Termín: 26.02.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Niemiec C.,Dolní Žukov, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Poruba Jan,Šenov u N.J. (I./2018)
Termín: 26.02.2018  Čas: 16:00
Základní výběry Poruba Jan,Šenov u N.J., turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Ševčík J.,Jerlochovice (I./2018)
Termín: 26.02.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Ševčík J.,Jerlochovice, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV+Dražba Benešov (I./2018)
Termín: 27.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Benešov, turnus I./2018 Plemena: MS,PI Kusů: 33
ZV ZEMASPOL odbyt U.Brod (I./2018)
Termín: 27.02.2018  Čas: 16:00
Základní výběry ZEMASPOL odbyt U.Brod, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Minaříková Hana,Hluk (I./2018)
Termín: 27.02.2018  Čas: 17:00
Základní výběry Minaříková Hana,Hluk, turnus I./2018 Plemena: BA Kusů: 2
ZV+Dražba Osík (I./2018)
Termín: 28.02.2018  Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osík, turnus I./2018 Plemena: LI,MS,AA Kusů: 24
ZV Mimra Michal, Slatina (I./2018)
Termín: 28.02.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Mimra Michal, Slatina, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Novotný Milan,Mezihoří (I./2018)
Termín: 28.02.2018  Čas: 16:30
Základní výběry Novotný Milan,Mezihoří, turnus I./2018 Plemena: PP Kusů: 3
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 28.02.2018
CHKO Český les (Přimdsko) 28. 2. 2018 Městské kulturní středisko v Domažlicích, nám. Míru 51, 344 01 Domažlice
ZV Kraml E., Jirkalov (I./2018)
Termín: 01.03.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Kraml E., Jirkalov, turnus I./2018 Plemena: SA Kusů: 3
ZV Valenta Petr,Budyně (I./2018)
Termín: 01.03.2018  Čas: 11:30
Základní výběry Valenta Petr,Budyně, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 4
ZV K+K Břilice (I./2018)
Termín: 01.03.2018  Čas: 13:00
Základní výběry K+K Břilice, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Tájek Jaroslav,Zvíkov (I./2018)
Termín: 01.03.2018  Čas: 14:00
Základní výběry Tájek Jaroslav,Zvíkov, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Lepša Vladimír, Pěčín (I./2018)
Termín: 01.03.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Lepša Vladimír, Pěčín, turnus I./2018 Plemena: AA Kusů: 4
ZV Lepša Lukáš, Rejta (I./2018)
Termín: 01.03.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Lepša Lukáš, Rejta, turnus I./2018 Plemena: AA Kusů: 1
ZV Farka M., Todně (I./2018)
Termín: 02.03.2018  Čas: 09:00
Základní výběry Farka M., Todně, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 13
ZV Opekar Jan, Chodeč (I./2018)
Termín: 02.03.2018  Čas: 12:00
Základní výběry Opekar Jan, Chodeč, turnus I./2018 Plemena: AA Kusů: 1
ZV PRIMA Agri PT a.s. (I./2018)
Termín: 02.03.2018  Čas: 13:30
Základní výběry PRIMA Agri PT a.s., turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV ZOD "Blata" Sedlec (I./2018)
Termín: 02.03.2018  Čas: 14:30
Základní výběry ZOD "Blata" Sedlec, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 1
ZV Krejcar David, Těšínov (I./2018)
Termín: 02.03.2018  Čas: 15:30
Základní výběry Krejcar David, Těšínov, turnus I./2018 Plemena: SA Kusů: 1
ZV Lainka B.,farma Zdoňov (I./2018)
Termín: 05.03.2018  Čas: 10:00
Základní výběry Lainka B.,farma Zdoňov, turnus I./2018 Plemena: MS Kusů: 6
ZV Kejř J.,Všestudy (I./2018)
Termín: 06.03.2018  Čas: 08:30
Základní výběry Kejř J.,Všestudy, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Loos A.,Hora Sv.Kateřiny (I./2018)
Termín: 06.03.2018  Čas: 10:30
Základní výběry Loos A.,Hora Sv.Kateřiny, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Kopsa Milan,Ludvíkovice (I./2018)
Termín: 06.03.2018  Čas: 13:00
Základní výběry Kopsa Milan,Ludvíkovice, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 1
ZV Němec Eduard, Býnovec (I./2018)
Termín: 06.03.2018  Čas: 13:30
Základní výběry Němec Eduard, Býnovec, turnus I./2018 Plemena: LI Kusů: 2
ZV Karban Kamil,Lhenice (I./2018)
Termín: 06.03.2018  Čas: 15:00
Základní výběry Karban Kamil,Lhenice, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 1
ZV Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno (I./2018)
Termín: 06.03.2018  Čas: 16:30
Základní výběry Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno, turnus I./2018 Plemena: CH Kusů: 2
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 07.03.2018
CHKO Křivoklátsko a Český kras 7. 3. 2018 Gymnázium Joachima Barranda, Talichova 824, Beroun
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 14.03.2018
CHKO Třeboňsko 14. 3. 2018 Kongresové a kulturní centrum Roháč, Na Sadech 349 379 01 Třeboň
Techagro 2018
Termín: 08.04.2018 až 12.04.2018
Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO získal za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Ani letos na ní nebude chybět masný skot. Vzhledem k omezenému prostoru však pouze na ukázku bez jakéhokoliv programu, tedy bez předvádění či soutěže. Přesto neváhejte a přijeďte se do moravské metropole podívat.
Jihočeská beef show 2018
Termín: 23.08.2018 až 28.08.2018
Jihočeská beef show je specializovanou výstavou pro plemena aberdeen angus a limousine, která se ve dvouletých intervalech koná na sklonku srpna v Českých Budějovicích jako součást odborného programu agrárního veletrhu Země živitelka. Termín letošní výstavy je 23. - 28. 8. 2018. Premiérově se tato výstava konala v roce 2012, tehdy pouze za účasti zástupců plemene aberdeen angus, od následujícího ročníku se k nim přidali i chovatelé limousina. ...
Výroční členská schůze ČSCHMS
Termín: 13.09.2018 až 14.09.2018  Čas: hotel Skalský dvůr
V. Charolais show 2018
Termín: 06.10.2018 až 07.10.2018
Chovatelé našeho nejpočetnějšího masného plemene charolais se po předloňské úspěšné akci opět rozhodli i v roce 2018 uspořádat speciální klubovou výstavu. Ta se bude konat v Lysé nad Labem v rámci podzimní výstavy Zemědělec a Náš Chov, která je naplánována na 4. - 7. října 2018. Plemeni charolais by měly být z celkových čtyř výstavních dní vyhrazeny dva, a to sobota a neděle. Pokud se s kolegy z holštýnského svazu dohodneme na p...
Aukce plemenných jalovic
Termín: 15.10.2018  Čas: OPB Cunkov
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 24.10.2018
CHKO Český ráj 24. 10. 2018 zasedací místnost v sídle SZIF a SPÚ Semily, Bítouchovská 1, 513 01 Semily
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 31.10.2018
CHKO Jeseníky 31. 10. 2018 Školicí místnost CHKO Jeseníky Šumperská 93, 790 01 Jeseník
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 07.11.2018
CHKO Litovelské Pomoraví 7. 11. 2018 Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s., Skrbeňská 669/70, 783 35 Horka nad Moravou
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 14.11.2018
CHKO Železné hory 14. 11. 2018 MKK HLINEČAN, Multifunkční centrum, Adámkova 341 539 01 Hlinsko
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 21.11.2018
CHKO Moravský kras a CHKO Pálava 21. 11. 2018 Dům přírody Moravského krasu - na Skalním mlýně mezi Hotelem Skalní mlýn a Kateřinskou jeskyní
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 28.11.2018
CHKO Broumovsko 28. 11. 2018 Congress & Wellness Hotel Veba, Šalounova 127 Broumov 550 01
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 05.12.2018
CHKO Poodří 5. 12. 2018
Seminář pro zemědělce v CHKO
Termín: 12.12.2018
CHKO Orlické hory 12. 12. 2018 Pelclovo divadlo, Panská 79, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Národní výstava hospodářských zvířat Brno 2019
Termín: 12.05.2019 až 15.05.2019
Prezentace hospodářských zvířat, strojů a technologií pro živočišnou výrobu na brněnském výstavišti dostává v roce 2019 zcela nový rozměr. Nemění se pouze termín (z konce června na polovinu května), ale celé pojetí výstavy, která se ještě více zaměří na živočišnou výrobu. Vedle expozice hospodářských zvířat se k tomuto veletrhu zcela nově přičlení i další výstavy - veletrh pro živočišnou výrobu Animal Tech, veletrh udržitelného života v krajin...
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz