Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2015

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
18.04. So - - - - -
19.04. Ne - - - - -
20.04. Po 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 34  AA,HE,CH,LI,MS
20.04. Po 15:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
20.04. Po 16:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
21.04. Út 08:00 OPB Cunkov ZV+Dr 60  LI
21.04. Út 16:00 OCH Farma Kozák s.r.o. ZV LI
21.04. Út 16:30 OCH Dvořák Karel,St.Lhota ZV LI
21.04. Út 17:00 OCH Kačírek Pavel,Nový Kostelec ZV LI
22.04. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 41  AA,CH
22.04. St 16:00 OCH Bartůněk Karel,Přílepov ZV HE
22.04. St 17:00 OCH Žížala Josef ml.,Úročnice ZV MS
23.04. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 41  BA,BM,HE,MS,PI,SA
23.04. Čt 16:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
23.04. Čt 17:30 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
24.04. Pá 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 48  AA,BA,HE,MS
24.04. Pá 13:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV CH,MS
24.04. Pá 17:00 OCH Nejdl Martin, Kvaslice ZV AA
24.04. Pá 17:00 OCH Nejdl Zdeněk, Kvaslice ZV AA
25.04. So 09:00 OCH Kubík Dušan,Třebčice ZV HE
25.04. So 10:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 26  AA
25.04. So 15:00 OCH Žaloudek Roman, Ptenín ZV SS
25.04. So 16:00 OCH Vacík Václav, Roupov ZV 15  GA,SS
26.04. Ne 08:00 OCH Šuranský J.,Otín ZV CH
26.04. Ne 09:30 OCH Tůmová Anna,M.Lázně ZV AA
26.04. Ne 12:00 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
26.04. Ne 12:00 OCH Ufarma s.r.o.Čistá u Rovné ZV CH
26.04. Ne 13:00 OCH Danko Jan,Lobzy ZV CH
26.04. Ne 15:00 OCH Vaňousek Vladimír, f. Javorná ZV SA
26.04. Ne 17:00 OCH Moravia ZL Cheb, Kopanina ZV AA
27.04. Po 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 56  AA,CH,LI,MS
27.04. Po 12:00 OCH Zatloukal J.,V.Dvorce ZV CH
27.04. Po 16:00 OCH Černý Josef,Raková ZV CH
27.04. Po 17:00 OCH Nováková Hana, Sirá ZV CH
28.04. Út 09:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 23  CH,MS
28.04. Út 13:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV 19  AA
29.04. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 53  CH
30.04. Čt 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 34  BA,LI,PI
30.04. Čt 16:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
01.05. Pá 08:00 OCH Antoš Jiří, Kopidlno ZV CH
01.05. Pá 10:00 OCH Lainka B.,farma Zdoňov ZV MS
01.05. Pá 12:00 OCH Zuzánek Jan,Bernartice u Tr. ZV CH
01.05. Pá 14:00 OCH Zemědělská a.s. Výšina ZV LI
02.05. So 08:00 OCH MU Brno - ŠZP Žabčice ZV GS,MS,SA
02.05. So 09:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS
02.05. So 10:00 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
02.05. So 10:30 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV 10  CH
02.05. So 12:30 OCH Statek Mitrov a.s. ZV 14  AA
02.05. So 14:30 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
02.05. So 15:30 OCH ZD Pozovice ZV 12  CH
03.05. Ne 08:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
03.05. Ne 09:00 OCH Paďour Leopold,Lukavice ZV BA
03.05. Ne 11:00 OCH Fišar Filip,Lhotka ZV LI
03.05. Ne 15:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV 32  BB,GS,LI,PP,UU,VV
04.05. Po 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 38  MS
04.05. Po 14:30 OCH Družstvo Velký Újezd ZV CH
04.05. Po 16:00 OCH Sumega P.,Heřmanice u Oder ZV MS
04.05. Po 16:30 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
05.05. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 19  AA,HE
05.05. Út 15:00 OCH Minaříková Hana,Hluk ZV BA
05.05. Út 16:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
06.05. St 09:00 OPB Osík ZV+Dr 54  CH
07.05. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 24  LI,BM,HE,PI,PP
07.05. Čt 15:00 OCH Novotný Milan,Mezihoří ZV PP
08.05. Pá 09:00 OCH Liponova a.s. Lipoltice ZV 34  CH
08.05. Pá 15:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 39  LI
09.05. So 09:00 OCH Zemědělská společnost Blšany s.r.o. ZV MS
09.05. So 11:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
09.05. So 13:30 OCH Šilhanová M.,Nová Ves ZV MS
09.05. So 15:00 OCH Šťastný Ant., Vědlice ZV BA
09.05. So 16:30 OCH Hromas Jan,Stvolínky ZV AA
09.05. So 17:30 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
10.05. Ne 09:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
10.05. Ne 12:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV 11  AA
10.05. Ne 15:00 OCH Jaroš Zděněk,Rosička ZV PI
11.05. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 32  AA,BA,MS
11.05. Po 16:00 OCH Dvořák Josef, Telecí ZV 10  AA
12.05. Út 09:00 OCH Marek Petr,Častonín ZV GS,BA
12.05. Út 09:00 OCH Marková Marie,Častonín ZV BA
12.05. Út 10:00 OCH Kratochvíl D.,Horní Cerekev ZV MS
12.05. Út 11:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV 13  AA
12.05. Út 14:00 OCH Šašek, Rantířov ZV 13  AA
12.05. Út 17:00 OCH KLAS a.s. Číhošť ZV UU
13.05. St 09:00 OCH Habr F., Báňovice ZV MS
13.05. St 11:00 OCH Egert J., Lomnice n.L. ZV 10  AA
13.05. St 12:30 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV SA
13.05. St 15:00 OCH Farka M., Todně ZV LI
13.05. St 17:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV MS
14.05. Čt 09:00 OCH ZD Brloh ZV 21  AA,MS
14.05. Čt 12:30 OCH Placanda J.,Křenovice ZV MS
14.05. Čt 13:00 OCH Vondrušková V., Protivec ZV SA
14.05. Čt 14:30 OCH Kofroň Jan, Radhostice ZV 11  AA
14.05. Čt 17:00 OCH Kraml E., Jirkalov ZV SA
15.05. Pá 09:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
15.05. Pá 10:30 OCH Kubal Radek,Albrechtice ZV LI
15.05. Pá 11:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
15.05. Pá 13:00 OCH Valenta Petr,Budyně ZV MS
15.05. Pá 14:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
15.05. Pá 15:00 OCH Maletická farma s.r.o. Maletice ZV CH,LI
15.05. Pá 16:30 OCH Diviš Miroslav, Láz ZV LI,MS
16.05. So - - - - -
17.05. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz