Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Úvodní stránka
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus III./2015

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
13.06. So - - - - -
14.06. Ne - - - - -
15.06. Po 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 10  AA,CH,LI,MS
15.06. Po 11:00 OCH Zatloukal J.,V.Dvorce ZV+Dr CH,MS
15.06. Po 13:30 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
15.06. Po 14:00 OCH Bartoň Fr., Ležnice ZV MS
15.06. Po 16:00 OCH Černý Josef,Raková ZV CH
15.06. Po 17:00 OCH Nováková Hana, Sirá ZV CH
16.06. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 42  AA,BA,HE,CH,LI,MS
16.06. Út 16:00 OCH Mimra Pavel, Slatina ZV MS
16.06. Út 17:00 OCH Novotný Martin, Doly ZV LI
17.06. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 44  AA,BA,CH,LI,MS,PI
17.06. St 16:00 OCH Kaletová Dana, Karpentná ZV MS
17.06. St 17:00 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
17.06. St 18:00 OCH Ševčík Jiří, Jerlochovice ZV MS
17.06. St 18:30 OCH Družstvo Velký Újezd ZV CH
18.06. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 56  AA,BA,HE,CH,LI,MS,PP
18.06. Čt 13:00 OCH Farma Kozák s.r.o. ZV BA
18.06. Čt 16:00 OCH Bursík Fr.,Křenovičky ZV CH
18.06. Čt 17:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
18.06. Čt 18:00 OCH Převrátil Jiří,Vacíkov ZV CH
19.06. Pá 09:00 OCH ZD Brloh ZV 23  AA
19.06. Pá 12:00 OCH Vondrušková V., Protivec ZV SA
19.06. Pá 13:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV 11  AA,MS
19.06. Pá 15:00 OCH Farka M., Todně ZV LI
19.06. Pá 17:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
20.06. So 09:00 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV CH
20.06. So 10:00 OCH Statek Mitrov a.s. ZV AA
20.06. So 12:00 OCH Jaroš Zděněk,Rosička ZV PI
20.06. So 13:00 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
20.06. So 13:30 OCH ZD Pozovice ZV CH
20.06. So 16:30 OCH Dvořák Josef, Telecí ZV AA
21.06. Ne 09:00 OCH Zemědělská a.s. Výšina ZV LI
21.06. Ne 10:30 OCH Lainka B.,farma Zdoňov ZV MS
21.06. Ne 13:30 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
21.06. Ne 16:00 OCH Fišar Filip,Lhotka ZV LI
22.06. Po 09:00 OCH Liponova a.s. Lipoltice ZV CH
22.06. Po 12:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV 13  LI,UU,PP
22.06. Po 15:00 OCH Rozsevač, Chýšť ZV BM
23.06. Út 13:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
24.06. St - - - - -
25.06. Čt - - - - -
26.06. Pá - - - - -
27.06. So - - - - -
28.06. Ne - - - - -
29.06. Po - - - - -
30.06. Út 09:00 OCH Marek Petr,Častonín ZV GS
30.06. Út 10:00 OCH Habr F., Báňovice ZV MS
30.06. Út 11:00 OCH Týma Ol.,Dolní Němčice ZV AA
30.06. Út 12:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
30.06. Út 13:00 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV CH
30.06. Út 14:00 OCH Farma Besednice s.r.o. ZV LI
30.06. Út 16:00 OCH IMOBA s.r.o. Olbramovice ZV BA,PP
01.07. St 09:00 OCH Prima AGRI PT a.s. ZV CH
01.07. St 09:30 OCH Hodina Fr, Záblatí ZV MS,LI
01.07. St 10:30 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
01.07. St 12:00 OCH Maletická farma s.r.o. Maletice ZV CH,LI
01.07. St 14:00 OCH Diviš Miroslav, Láz ZV MS,LI
02.07. Čt - - - - -
03.07. Pá - - - - -
04.07. So - - - - -
05.07. Ne - - - - -
06.07. Po - - - - -
07.07. Út 09:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
08.07. St 09:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV CH,MS
08.07. St 10:00 OCH Nejdl Martin, Kvaslice ZV AA
08.07. St 11:30 OCH Kubík Dušan,Třebčice ZV HE
08.07. St 14:00 OCH Karpenková N.,Dubský Mlýn ZV BA
08.07. St 16:00 OCH Dvorská Pavlína,Teplá ZV CH
08.07. St 17:00 OCH Vaňousek Vladimír, f. Javorná ZV SA
08.07. St 18:00 OCH Sůra Richard, Rájov ZV SA
09.07. Čt 09:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV LI
09.07. Čt 11:00 OCH Zemědělská společnost Blšany s.r.o. ZV MS
09.07. Čt 13:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
09.07. Čt 14:00 OCH Šťastný Ant., Vědlice ZV 14  BA
09.07. Čt 17:00 OCH Šimáček Luděk,Radčice ZV GS
09.07. Čt 18:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
10.07. Pá - - - - -
11.07. So - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz