Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2016

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
13.04. St - - - - -
14.04. Čt - - - - -
15.04. Pá 09:00 OPB Osík ZV+Dr 45  CH
15.04. Pá 16:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
16.04. So 08:30 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS,CH
16.04. So 09:30 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
16.04. So 10:30 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV 11  CH
16.04. So 12:30 OCH Statek Mitrov a.s. ZV 16  AA
16.04. So 14:30 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
16.04. So 15:30 OCH ZD Pozovice ZV 15  CH
17.04. Ne 09:00 OCH Šašek, Rantířov ZV 13  AA
17.04. Ne 12:00 OCH Dvořák Josef, Telecí ZV AA
17.04. Ne 16:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV 16  AA
18.04. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 34  AA,LI
18.04. Po 15:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
19.04. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 27  AA,BA,PI
19.04. Út 15:00 OCH Družstvo Velký Újezd ZV CH
20.04. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 50  LI,CH
20.04. St 16:00 OCH Farma Kozák s.r.o. ZV PP
20.04. St 17:00 OCH Bartůněk Karel,Přílepov ZV HE
20.04. St 18:00 OCH Farma Dvořák,St.Lhota ZV LI
21.04. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 39  MS,HE,BM,PP,SA
21.04. Čt 16:00 OCH Žížala Josef ml.,Úročnice ZV MS
21.04. Čt 17:00 OCH Štěpánek Z.,Přibyšice ZV MS
21.04. Čt 18:00 OCH IMOBA s.r.o. Olbramovice ZV CH
22.04. Pá 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 40  AA,BA
22.04. Pá 15:00 OCH Heráň Jan,Radíč ZV CH
22.04. Pá 16:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
22.04. Pá 17:30 OCH MV Agro s.r.o. Počáply ZV BA
22.04. Pá 18:00 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
23.04. So 09:00 OCH Farka M., Todně ZV LI
23.04. So 11:00 OCH Valenta Josef,Něcov ZV LI
23.04. So 13:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
23.04. So 15:00 OCH Šedivý Jan,Smrhov ZV MS
23.04. So 16:00 OCH Kušner T.,Suchdol n/L ZV LI
23.04. So 17:00 OCH Kořánek Daniel,Borovnice ZV LI
24.04. Ne 09:00 OCH Placanda J.,Křenovice ZV MS
24.04. Ne 11:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
24.04. Ne 13:00 OCH Valenta Petr,Budyně ZV MS
24.04. Ne 15:00 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
24.04. Ne 16:00 OCH Diviš Miroslav, Láz ZV LI,MS
25.04. Po 08:00 OCH AGRO Hůzová s.r.o. ZV CH
25.04. Po 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 25  CH,MS,HE,AA
25.04. Po 15:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
26.04. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 31  MS,BA,PP,BB,UU,PI,HE,BM
26.04. Út 16:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
27.04. St 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 30  AA,CH,PP,HE
27.04. St 15:00 OCH Nejdl Martin, Kvaslice ZV AA
27.04. St 16:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 30  AA
28.04. Čt 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 38  MS
28.04. Čt 15:00 OCH Agrospol Holding sro. ZV SA
28.04. Čt 17:00 OCH Karpenková N.,Dubský Mlýn ZV BA
29.04. Pá 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 50  CH,LI,AA,MS
29.04. Pá 16:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 21  CH,MS
29.04. Pá 17:00 OCH Šuranský J.,Otín ZV MS,CH
29.04. Pá 18:00 OCH Tůmová Anna,M.Lázně ZV AA
30.04. So 09:00 OCH Gasfarm s.r.o., Pelhřimov ZV GS
30.04. So 10:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV 20  AA
30.04. So 14:00 OCH Moravia ZL Cheb, Kopanina ZV AA
30.04. So 14:00 OCH Vaňousek Vladimír, f. Javorná ZV SA
30.04. So 15:30 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
30.04. So 15:30 OCH Ufarma s.r.o.Čistá u Rovné ZV CH
30.04. So 16:30 OCH Danko Jan,Lobzy ZV CH
01.05. Ne 09:00 OCH Žaloudek Roman, Ptenín ZV SS
01.05. Ne 10:00 OCH Vacík Václav, Roupov ZV 10  GA,SS
01.05. Ne 13:00 OCH Nováková Hana, Sirá ZV CH
02.05. Po 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 52  CH
02.05. Po 16:00 OCH Vsacko Hovězí a.s. ZV MS
03.05. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 34  LI
03.05. Út 15:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
03.05. Út 16:00 OCH Ševčík J.,Jerlochovice ZV MS
03.05. Út 16:30 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV 11  LI
04.05. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 56  MS
04.05. St 16:00 OCH Minaříková Hana,Hluk ZV BA
04.05. St 17:00 OCH Sečka Z.,Mor.Písek ZV PI
05.05. Čt 08:30 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV 14  AA
05.05. Čt 10:30 OCH DV Batelov ZV CH
05.05. Čt 11:30 OCH Petlan L.,Heřmaneč ZV HE
05.05. Čt 13:00 OCH Habr F., Báňovice ZV 19  MS
05.05. Čt 16:00 OCH Egert J., Lomnice n.L. ZV AA
06.05. Pá 09:00 OCH ZD Brloh ZV 27  AA,MS
06.05. Pá 12:00 OCH Vondrušková V., Protivec ZV SA
06.05. Pá 13:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
06.05. Pá 15:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
06.05. Pá 15:30 OCH Kubal Radek,Albrechtice ZV LI
06.05. Pá 16:30 OCH Zelený J.,Drouhaveč ZV HE,MS
07.05. So 09:00 OCH Lainka B.,farma Zdoňov ZV MS
07.05. So 11:00 OCH Zuzánek Jan,Bernartice u Tr. ZV CH,MS
07.05. So 13:30 OCH Karsit Agro,a.s.Dubenec ZV CH
07.05. So 17:00 OCH Novotný Milan,Mezihoří ZV PP
08.05. Ne 08:00 OCH Antoš Jiří, Kopidlno ZV CH
08.05. Ne 09:00 OCH Loudy s.r.o. Seletice ZV PI
08.05. Ne 10:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV 36  UU,GS,LI,PP,BB,BM
09.05. Po 09:00 OCH Zemědělská společnost Blšany s.r.o. ZV 12  MS
09.05. Po 12:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 44  LI
10.05. Út 11:00 OCH Loos A.,Hora Sv.Kateřiny ZV LI
10.05. Út 13:00 OCH Karban Kamil,Lhenice ZV CH
10.05. Út 16:30 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
11.05. St 09:00 OCH Šilhanová M.,Nová Ves ZV ms
11.05. St 10:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV LI
11.05. St 13:00 OCH Šťastný Ant., Vědlice ZV BA
11.05. St 15:00 OCH Pauzr B.,Osinalice ZV AA
11.05. St 16:00 OCH Hromas Jan,Stvolínky ZV AA
12.05. Čt 09:00 OCH Kofroň Jan, Radhostice ZV 26  AA
12.05. Čt 12:00 OCH Hodina Fr, Záblatí ZV ms
12.05. Čt 12:30 OCH PLŽ s.r.o Lažiště ZV LI
13.05. Pá - - - - -
14.05. So - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz