Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2018

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
14.04. So - - - - -
15.04. Ne - - - - -
16.04. Po 09:00 OPB Kamenná ZV+Dr 61  MS
17.04. Út 09:00 OPB Kamenná ZV+Dr 32  AA
17.04. Út 14:00 OCH DV Batelov ZV 12  CH
17.04. Út 17:00 OCH P.F.B.TRANSPORT, spol.s r.o. ZV HE
17.04. Út 18:00 OCH Marek Petr, Častonín ZV GS
18.04. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 54  CH
18.04. St 15:30 OCH Olšava Eko sro, Sehradice ZV AA
18.04. St 16:30 OCH ZEMASPOL odbyt U.Brod ZV MS
18.04. St 17:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
18.04. St 17:30 OCH Minaříková Hana, Hluk ZV BA
19.04. Čt 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 34  MS,LI,PI,BA
19.04. Čt 16:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
19.04. Čt 17:00 OCH Poruba Jan, Šenov u N./J. ZV LI
19.04. Čt 17:30 OCH Rýdel Josef ing., Hodslavice ZV CH
19.04. Čt 17:30 OCH Rýdel Vlastimil, Hodslavice ZV CH
19.04. Čt 18:00 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
20.04. Pá 09:00 OPB Osík ZV+Dr 66  CH
21.04. So 08:00 OCH MU Brno - ŠZP Žabčice ZV GS,SA
21.04. So 10:00 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
21.04. So 12:30 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV 10  CH
21.04. So 14.30 OCH Statek Mitrov a.s. ZV 10  AA
21.04. So 15:30 OCH ZD Pozovice ZV CH
22.04. Ne 08:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV AA
22.04. Ne 10:30 OCH Šašek Vladimír Ing., Rantířov ZV 15  AA
22.04. Ne 13:30 OCH Dvořák Josef Ing., Telecí ZV AA
22.04. Ne 16:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV 15  AA
23.04. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 34  LI
24.04. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 39  LI,BA,PP,UU
24.04. Út 16:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
24.04. Út 17:00 OCH Heráň Jan, Radíč ZV CH
24.04. Út 18:00 OCH Štěpánek Zdeněk, Přibyšice ZV MS
24.04. Út 19:00 OCH Žížala Josef ml., Úročnice ZV MS
25.04. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 36  MS,CH,HE
25.04. St 15:00 OCH Bursík Lubor, Křenovičky ZV CH
25.04. St 15:30 OCH Kofroň Petr, Divišovice ZV CH
25.04. St 17:00 OCH Bartůněk Karel, Přílepov ZV HE
26.04. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 36  AA,BB,GS,PI,SA
26.04. Čt 16:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
27.04. Pá 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 27  MS,HE,AA,CH
27.04. Pá 14:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
27.04. Pá 15:00 OCH Nátr Jiří, Černá Voda ZV CH
28.04. So 09:00 OCH Lainka B., farma Zdoňov ZV MS
28.04. So 11:00 OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice ZV CH,MS
29.04. Ne 09:00 OCH Fišar Filip, Lhotka ZV LI
29.04. Ne 10:00 OCH Avena s.r.o., Dlouhá Třebová ZV LI
29.04. Ne 11:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
29.04. Ne 14:00 OCH Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy ZV LI
30.04. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 42  AA,MS,BA,HE,UU
30.04. Po 17:00 OCH Novotný Milan, Mezihoří ZV PP
30.04. Po 18:00 OCH Statek Lipka a.s., Horní Bradlo ZV PP
01.05. Út 10:30 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV LI,UU
01.05. Út 14:00 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
01.05. Út 15:30 OCH Moulis Pavel Ing., Milínov ZV MS
01.05. Út 17:00 OCH Kubík Dušan, Třebčice ZV HE
02.05. St 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 46  MS,AA,CH
02.05. St 13:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV CH,MS
02.05. St 15:00 OCH Nejdl Martin, Zbyslav ZV AA
02.05. St 16:00 OCH Nejdl Zdeněk, Kvaslice ZV AA
03.05. Čt 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 27  CH
03.05. Čt 12:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 26  CH,MS
03.05. Čt 14:00 OCH GASFARM s.r.o., Pelhřimov ZV GS
03.05. Čt 15:30 OCH Bartoň František Ing., Ležnice ZV MS
03.05. Čt 15:30 OCH Chlupáčková Hana Ing., Ležnice ZV MS
03.05. Čt 15:30 OCH UFARMA spol s.r.o., Čistá u Rovné ZV CH
03.05. Čt 17:00 OCH MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina ZV AA
04.05. Pá 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 36  MS,LI,AA,PP
04.05. Pá 13:30 OCH Hašek Václav, Újezd Svatého Kříže ZV CH
04.05. Pá 15:30 OCH Bečvář Štěpán, Hyršov ZV AA
04.05. Pá 17:00 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV LI
05.05. So 09:00 OCH Valenta Jiří Ing., Tuněchody ZV AA
05.05. So 11:00 OCH Skalický Jiří, Libnov ZV 21  AA
05.05. So 15:00 OCH Šuranský Jaroslav, Otín ZV CH,MS
06.05. Ne 09:00 OCH Karpenková N., Dubský Mlýn ZV BA
06.05. Ne 10:30 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
06.05. Ne 14:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 47  LI
06.05. Ne 14:00 OCH Stříbrný Petr, Nečtiny ZV LI
07.05. Po 09:30 OCH Žaloudek Roman, Ptenín ZV SS
07.05. Po 10:30 OCH Vacík Václav, Roupov ZV GA,SS
07.05. Po 13:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 20  AA
07.05. Po 16:30 OCH Zelený Jiří, Drouhaveč ZV HE,MS
07.05. Po 17:30 OCH Kubal Petr, Podmokly ZV MS
07.05. Po 17:30 OCH Kubal Radek, Albrechtice ZV LI
08.05. Út 09:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
08.05. Út 11:30 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV 24  LI,MS
08.05. Út 14:00 OCH MARZEM s.r.o., Jetišov ZV HE
08.05. Út 14:30 OCH Zeman Vojtěch Ing., Jetišov ZV HE
08.05. Út 16:00 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
08.05. Út 17:30 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
09.05. St 09:00 OCH Kotalík Milan, Semice ZV LI
09.05. St 09:00 OCH Kotalíková Dana, Semice ZV LI
09.05. St 10:00 OCH Maletická farma s.r.o. Maletice ZV LI,CH
09.05. St 11:30 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
09.05. St 13:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV CH
09.05. St 15:00 OCH Hodina František, Záblatí ZV LI
09.05. St 15:00 OCH PRIMA AGRI PT a.s. ZV LI
09.05. St 15:30 OCH Farma Lažiště s.r.o. ZV CH
09.05. St 16:00 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV 18  AA
09.05. St 18:00 OCH Starý Karel, Žernovice ZV MS
10.05. Čt 08:00 OCH Placanda Jakub, Křenovice ZV MS
10.05. Čt 10:00 OCH ZD Brloh ZV 27  AA,MS
10.05. Čt 13:00 OCH Šebelka Milan,Rančice ZV AA
10.05. Čt 13:30 OCH Šebelka Štěpán, Rančice ZV AA
10.05. Čt 17:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV AA
11.05. Pá 08:00 OCH Valenta Josef, Něchov ZV LI
11.05. Pá 08:30 OCH Farka Martin, Todně ZV 18  LI,UU
11.05. Pá 12:30 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
11.05. Pá 14:00 OCH Šedivý Jan, Smrhov ZV MS
11.05. Pá 15:00 OCH K+K Břilice ZV LI
11.05. Pá 16:00 OCH Farma Egert s.r.o., Lásenice ZV AA
11.05. Pá 17:30 OCH Habr František, Báňovice ZV 14  MS
12.05. So - - - - -
13.05. Ne - - - - -
14.05. Po 09:30 OCH Šilhanová Marie, Nová Ves ZV MS
14.05. Po 11:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH,LI
14.05. Po 13:00 OCH Šťastný Antonín, Vědlice ZV 21  BA
15.05. Út 10:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
15.05. Út 12:00 OCH Karban Kamil, Lhenice ZV CH
15.05. Út 13:30 OCH Němec Eduard, Bynovec ZV LI
15.05. Út 15:00 OCH Farma Huníkov "Pod Sedlem" spol.s r.o. ZV MS
16.05. St 10:00 OCH Pavelka Roman, Javorník ZV PI
16.05. St 13:00 OCH ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov ZV CH
16.05. St 14:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
17.05. Čt - - - - -
18.05. Pá - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz