Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus III./2018

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
16.06. So - - - - -
17.06. Ne - - - - -
18.06. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 38  CH,BA,LI,MS,PI,HE,AA
18.06. Po 16:00 OCH Suchánková Ivana, Zálší ZV BA
18.06. Po 17:00 OCH Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy ZV LI
19.06. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 49  CH,AA,MS,LI,PI
19.06. Út 16:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
19.06. Út 17:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
20.06. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 42  AA,MS,LI,CH,BA,HE
20.06. St 16:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
20.06. St 17:30 OCH Kotalík Milan, Semice ZV LI
21.06. Čt 09:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV 11  MS,CH
21.06. Čt 11:00 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV AA
21.06. Čt 13:00 OCH Zelený Jiří, Drouhaveč ZV MS
21.06. Čt 14:30 OCH Kraml Eduard, Stachy ZV SA
21.06. Čt 15:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
21.06. Čt 16:30 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV AA
21.06. Čt 17:30 OCH Hodina František, Záblatí ZV LI,MS
21.06. Čt 17:30 OCH Hodina Jakub, Kratušín ZV MS
21.06. Čt 17:30 OCH PRIMA AGRI PT a.s. ZV MS
22.06. Pá 09:00 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV   MS,LI
22.06. Pá 10:30 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
22.06. Pá 11:30 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV 10  LI
23.06. So 09:00 OCH Statek Lipka a.s., Horní Bradlo ZV PP
23.06. So 12:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV AA
23.06. So 13:30 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
23.06. So 15:00 OCH Dvořák Josef Ing., Telecí ZV AA
24.06. Ne 09:00 OCH Štěpánek Jiří, Záhornice ZV BM
24.06. Ne 12:00 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
24.06. Ne 13:00 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
24.06. Ne 15:30 OCH GASFARM s.r.o., Pelhřimov ZV GS
25.06. Po 09:00 OCH Zatloukal J.,V.Dvorce ZV MS,CH
25.06. Po 14:30 OCH Moulis Pavel Ing., Milínov ZV MS
25.06. Po 15:30 OCH Seidl Jaroslav, Ptenín ZV AA
25.06. Po 17:30 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
26.06. Út 09:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV AA
26.06. Út 10:30 OCH Farka Martin, Todně ZV LI
26.06. Út 12:30 OCH Šedivý Jan, Smrhov ZV MS
26.06. Út 15:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
26.06. Út 16:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV CH,LI,PP
27.06. St 09:00 OCH ZD Brloh ZV MS,AA
27.06. St 11:00 OCH ZOD "Blata" Sedlec ZV MS
27.06. St 13:00 OCH Habr František, Báňovice ZV 25  MS
28.06. Čt 09:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
28.06. Čt 10:30 OCH AGRO A.R.W.,s.r.o.Stará Červená Voda ZV MS
28.06. Čt 11:30 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
28.06. Čt 14:00 OCH Ševčík J.,Jerlochovice ZV MS
28.06. Čt 15:30 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
29.06. Pá 09:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
29.06. Pá 10:00 OCH Minaříková Hana, Hluk ZV BA
29.06. Pá 12:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS
29.06. Pá 15:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
29.06. Pá 15:00 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
29.06. Pá 16:30 OCH Statek Mitrov a.s. ZV AA
30.06. So - - - - -
01.07. Ne - - - - -
02.07. Po 09:00 OCH Šilhanová Marie, Nová Ves ZV MS
02.07. Po 10:30 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
02.07. Po 12:00 OCH Šťastný Antonín, Vědlice ZV BA
02.07. Po 13:30 OCH Náš Dvůr s.r.o. Držkovice ZV AA
02.07. Po 15:00 OCH Farma Huníkov "Pod Sedlem" spol.s r.o. ZV MS
02.07. Po 17:00 OCH ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov ZV CH
03.07. Út - - - - -
04.07. St - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz