Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus I./2019

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
09.02. So - - - - -
10.02. Ne - - - - -
11.02. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 40  CH,BA,HE,BM
12.02. Út 08:00 OCH AUSTRIA IMPEX s.r.o ,Pikov ZV CH
12.02. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 41  LI,SA,PI,BM
12.02. Út 16:00 OCH Smažík J.,ing., Lom ZV LI
13.02. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 43  CH,AA,MS,UU,HE,PP
13.02. St 15:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV MS
13.02. St 16:00 OCH Kotalík Milan, Semice ZV LI
14.02. Čt 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 28  MS,CH,AA
14.02. Čt 14:00 OCH Farma DASO s.r.o. Lobzy ZV CH
14.02. Čt 15:00 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
15.02. Pá 08:00 OCH AB AGRO s.r.o., Kříšťanovice ZV CH
15.02. Pá 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 34  MS,AA,HE,CH
15.02. Pá 14:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
16.02. So 09:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
16.02. So 12:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
16.02. So 14:00 OCH Fišar Filip, Lhotka ZV LI
17.02. Ne 10:00 OCH Lainka B., farma Zdoňov ZV MS
18.02. Po 09:00 OPB Osík ZV+Dr 34  LI,MS,AA
19.02. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 38  CH,LI
20.02. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 25  MS,PI
20.02. St 15:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS
21.02. Čt 09:00 OCH Bystrianský Jan,Melč ZV LI
21.02. Čt 11:00 OCH Jalowiczorz Roman, Č.Těšín ZV MS
21.02. Čt 12:00 OCH Poruba Jan, Šenov u N./J. ZV LI
22.02. Pá 10:00 OCH ZEMASPOL odbyt U.Brod ZV MS
22.02. Pá 11:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
22.02. Pá 13:00 OCH Nesrsta Miroslav, Lhota ZV MS
23.02. So 10:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV BM,LI,PP
23.02. So 10:00 OCH Soukupová Martina, Rožďálovice ZV LI
24.02. Ne 09:00 OCH Marek Petr, Častonín ZV GS
24.02. Ne 10:30 OCH Šašek, Rantířov ZV AA
24.02. Ne 12:00 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
24.02. Ne 14:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
25.02. Po 10:00 OCH Kraml Eduard, Stachy ZV SA
25.02. Po 11:30 OCH Valenta Petr,Budyně ZV MS
25.02. Po 13:30 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
25.02. Po 14:30 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
25.02. Po 16:00 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV CH
26.02. Út 10:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
26.02. Út 12:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV CH
26.02. Út 13:00 OCH K+K Břilice ZV CH
26.02. Út 14:00 OCH Farma EGERT (ING) s.r.o.,Lásenice ZV AA
27.02. St 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH,BA
27.02. St 11:00 OCH Kejř J.,Všestudy ZV CH
27.02. St 13:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
27.02. St 15:00 OCH Němec Eduard, Bynovec ZV LI
27.02. St 15:30 OCH Kopsa Milan,Ludvíkovice ZV LI
28.02. Čt - - - - -
01.03. Pá - - - - -
02.03. So - - - - -
03.03. Ne - - - - -
04.03. Po - - - - -
05.03. Út - - - - -
06.03. St 10:00 OCH Farka Martin, Todně ZV 13  LI
07.03. Čt - - - - -
08.03. Pá - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz