Homepage
Kontakty
Plemenná kniha
webKUMP
Junior team
MilujuHovězí.cz
Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Kdo jsme
Kontakty
Předseda
Výbor
Revizní komise
Gremium rad PK
Členství
Zpravodaj
Program PC skot
Propagační předměty
Reklama na webu
Zápisy
Výroční členská schůze
Výbor ČSCHMS
Grémium rad PK
Zápisy klubů
Zápisy revizní komise
Ostatní
Odchovny PB
Podmínky odchovu
Seznam OPB
Naskladnění v OPB
Katalogy býků
Kalendář výběrů a dražeb
Výběrové protokoly
Výběrové protokoly - zahraniční
Statistika
Ostatní dokumenty
Fotogalerie ZV
Legislativa
ČSCHMS
Česká republika
Evropská unie
Šlechtění a PK
Základní informace
Plemenné knihy
Šlechtitelské programy
Řády PK
Uzávěrky KUMP
Výroční zprávy PK
Plemenné hodnoty
Interbeef
Genomika
Dotace, programy
Obecné informace
Formuláře a příručky
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Fakta o hovězím
Soubory ke stažení
TOP 10 receptů
Všechny recepty
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP
Plemena
Aberdeen angus
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
www.AberdeenAngus.cz
Belgické modré
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
www.BelgianBlue.cz
Blonde d'Aquitaine
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Blonde-d-Aquitaine.cz
Galloway
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Gasconne
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Hereford
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Highland
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Charolais
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Obchodní adresář
Limousine
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
www.Limousin.cz
Masný simentál
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Piemontese
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Salers
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Aubrac
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Parthenaise
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Shorthorn
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Texas longhorn
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Bazadaise
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Wagyu
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Vosgienne
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Rouge des Prés
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Andorrské hnědé
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Dexter
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Obchodní adresář
Pinzgauer
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Chianina
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
Uckermärker
Novinky
Charakteristika
Fotogalerie
Kontakty
Klubové zápisy
Uzávěrky KUMP
Plemenné hodnoty
Odkazy
držitel certifikátu kvality
ICAR pro masná plemena
Katalogy OPB
Zobrazit turnus:
2024/I.
2023/IV.
2023/III.
2023/II.
2023/I.
2022/IV.
2022/III.
2022/II.
2022/I.
2021/IV.
2021/III.
2021/II.
2021/I.
2020/IV.
2020/III.
2020/II.
2020/I.
2019/IV.
2019/III.
2019/II.
2019/I.
2018/IV.
2018/III.
2018/II.
2018/I.
2017/IV.
2017/III.
2017/II.
2017/I.
2016/IV.
2016/III.
2016/II.
2016/I.
2015/IV.
2015/III.
2015/II.
2015/I.
2014/IV.
2014/III.
2014/II.
2014/I.
2013/IV.
2013/III.
2013/II.
2013/I.
2012/III.
2012/II.
2012/I.
2011/III.
2011/II.
2011/I.
2010/III.
2010/II.
2010/I.
2009/III.
2009/II.
2009/I.
2008/III.
2008/II.
2008/I.
2007/III.
2007/II.
2007/I.
2006/III.
2006/II.
2006/I.
2005/III.
2005/II.
2005/I.
2004/III.
2004/II.
Turnus II./2019
OCH Kotalík Milan, Semice
, Katalog ZV 23.5.2019 Kotalík.pdf
, 423 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Maletická farma s.r.o. Maletice
, Katalog ZV 23.5.2019 Maletice.pdf
, 494 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Krejcar David, Těšínov
, Katalog ZV 23.5.2019 Krejcar.pdf
, 385 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Novotný Václav,Čičenice
, Katalog ZV 23.5.2019 Novotný UU.pdf
, 396 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Placanda Jakub, Křenovice
, Katalog ZV 23.5.2019 Placanda.pdf
, 758 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Sedlák F.,Hrutov
, Katalog ZV 23.5.2019 Sedlák.pdf
, 347 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov
, Katalog ZV 23.5.2019 Tájek.pdf
, 377 kB
23. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH TRUSINA s.r.o.Velká Lhota
, Katalog ZV 22.5.2019 Trusina.pdf
, 419 kB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Ulčák P.,Kunčice p.O.
, Katalog ZV 22.5.2019 Ulčák.pdf
, 324 kB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Kaleta M.,Třinec
, Katalog ZV 22.5.2019 Kaleta.pdf
, 581 kB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Niemiec C.,Dolní Žukov
, Katalog ZV 22.5.2019 Niemiec.pdf
, 491 kB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Poruba Jan, Šenov u N./J.
, Katalog ZV 22.5.2019 Poruba.pdf
, 399 kB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Rýdel Vlastimil, Hodslavice
, Katalog ZV 22.5.2019 Rydel.pdf
, 378 kB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín
, Katalog ZV 22.5.2019 VFU N.Jičín.pdf
, 1 MB
22. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Pecka V.,Libětice
, Katalog ZV 21.5.2019 Pecka.pdf
, 314 kB
21. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Valenta Petr, Budyně
, Katalog ZV 21.5.2019 Valenta MS.pdf
, 589 kB
21. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Černěveský Háj s.r.o.
, Katalog ZV 21.5.2019 Č.Háj.pdf
, 771 kB
21. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava
, Katalog ZV 21.5.2019 Daňhel.pdf
, 330 kB
21. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Kraml Eduard, Stachy
, Katalog ZV 20.5.2019 Kraml.pdf
, 350 kB
20. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Statek Kašperské hory s.r.o.
, Katalog ZV 20.5.2019 K.Hory.pdf
, 590 kB
20. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Zelený Jiří, Drouhaveč
, Katalog ZV 20.5.2019 Zelený.pdf
, 633 kB
20. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Kubal Radek, Albrechtice
, Katalog ZV 20.5.2019 Kubal R.pdf
, 672 kB
20. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Kubal Petr,Podmokly
, Katalog ZV 20.5.2019 Kubal P.pdf
, 747 kB
20. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH AGRO Jinín, a.s.
, Katalog ZV 20.5.2019 Agro Jinín.pdf
, 1 MB
20. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Hromas J.,Stvolínky
, Katalog ZV 19.5.2019 Hromas.pdf
, 412 kB
19. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šťastný Antonín, Vědlice
, Katalog ZV 19.5.2019 Šťastný.pdf
, 932 kB
19. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno
, Katalog ZV 19.5.2019 DV Vtelno.pdf
, 378 kB
19. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šilhanová Marie, Nová Ves
, Katalog ZV 19.5.2019 Šilhanová.pdf
, 326 kB
19. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Zemědělská společnost Blšany
, Katalog ZV 18.5.2019 Blšany.pdf
, 934 kB
18. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH BREZE a.s.,Výsluní
, Katalog ZV 18.5.2019 Breze.pdf
, 1 MB
18. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny
, Katalog ZV 18.5.2019 Loos.pdf
, 423 kB
18. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Kopsa Milan,Ludvíkovice
, Katalog ZV 18.5.2019 Kopsa.pdf
, 311 kB
18. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Němec Eduard, Bynovec
, Katalog ZV 18.5.2019 Němec.pdf
, 430 kB
18. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Nováková Z.,Veselé
, Katalog ZV 18.5.2019 Nováková.pdf
, 583 kB
18. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Žížala Josef ml., Úročnice
, Katalog ZV 17.5.2019 Žížala.pdf
, 448 kB
17. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Nečtinská zemědělská a.s.
, Katalog ZV 17.5.2019 Nečtiny.pdf
, 3 MB
17. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Stříbrný Petr, Nečtiny
, Katalog ZV 17.5.2019 Stříbrný.pdf
, 427 kB
17. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy
, Katalog ZV 16.5.2019 MOF Pojedy.pdf
, 658 kB
16. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH LOUDY s.r.o.Seletice
, Katalog ZV 16.5.2019 Loudy.pdf
, 313 kB
16. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Hodboď Gustav, Libštát
, Katalog ZV 16.5.2019 Hodboď.pdf
, 382 kB
16. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Minaříková Hana, Hluk
, Katalog ZV 9.5.2019 Minaříková.pdf
, 387 kB
9. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH ZD Brloh
, Katalog ZV 8.5.2019 Brloh.pdf
, 1 MB
8. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Hodina František, Záblatí
, Katalog ZV 8.5.2019 Hodina F.pdf
, 309 kB
8. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Hodina Jakub, Kratušín
, Katalog ZV 8.5.2019 Hodina J.pdf
, 538 kB
8. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH PRIMA Enrego a.s.
, Katalog ZV 8.5.2019 Prima Energo.pdf
, 443 kB
8. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice
, Katalog ZV 8.5.2019 Kofroň.pdf
, 1 MB
8. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farka Martin, Todně
, Katalog ZV 7.5.2019 Farka.pdf
, 1 MB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Valenta J.,Něchov
, Katalog ZV 7.5.2019 Valenta LI.pdf
, 342 kB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farma Besednice s.r.o.
, Katalog ZV 7.5.2019 Besednice.pdf
, 412 kB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šedivý Jan, Smrhov
, Katalog ZV 7.5.2019 Šedivý.pdf
, 492 kB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Opekar Jan, Chodeč
, Katalog ZV 7.5.2019 Opekar.pdf
, 366 kB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šebelka Milan,Rančice
, Katalog ZV 7.5.2019 Šebelka M.pdf
, 726 kB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šebelka Štěpán, Rančice
, Katalog ZV 7.5.2019 Šebelka Š.pdf
, 372 kB
7. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Habr František, Báňovice
, Katalog ZV 6.5.2019 Habr.pdf
, 1 MB
6. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farma Egert s.r.o., Lásenice
, Katalog ZV 6.5.2019 Egert.pdf
, 475 kB
6. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farma Těchoraz
, Katalog ZV 6.5.2019 Těchoraz.pdf
, 368 kB
6. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH K+K Břilice
, Katalog ZV 6.5.2019 K+K.pdf
, 289 kB
6. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Klusáček St.,Suchdol n/L.
, Katalog ZV 6.5.2019 Klusáček.pdf
, 403 kB
6. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Lepša Vladimír, Pěčín
, Katalog ZV 6.5.2019 Lepša.pdf
, 1 MB
6. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Tegro s.r.o.,Těšenov
, Katalog ZV 5.5.2019 Tegro.pdf
, 1 MB
5. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šašek Vladimír Ing., Rantířov
, Katalog ZV 5.5.2019 Šašek.pdf
, 1 MB
5. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Dvořák Josef Ing., Telecí
, Katalog ZV 5.5.2019 Dvořák AA.pdf
, 1 MB
5. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice
, Katalog ZV 5.5.2019 Vetlabfarm.pdf
, 1 MB
5. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH AGRO Hůzová s.r.o.
, Katalog ZV 4.5.2019 Huzová.pdf
, 1 MB
4. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Bystrianská Jana,Melč
, Katalog ZV 4.5.2019 Bystrianský.pdf
, 555 kB
4. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Sumega,Heřmanice u O.
, Katalog ZV 4.5.2019 Sumega.pdf
, 364 kB
4. 5. 2019
Katalog základního výběru
OPB Benešov
, Katalog ZV 3.5.2019 Benešov.pdf
, 4 MB
3. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Hejl V.,Chrastová Lhota
, Katalog ZV 3.5.2019 Hejl.pdf
, 496 kB
3. 5. 2019
Katalog základního výběru
OPB Osík
, Katalog ZV 2.5.2019 Osík.pdf
, 4 MB
2. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice
, Katalog ZV 1.5.2019 Šeda.pdf
, 568 kB
1. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Paďour L.,Lukavice
, Katalog ZV 1.5.2019 Paďour.pdf
, 301 kB
1. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Avena s.r.o., Dlouhá Třebová
, Katalog ZV 1.5.2019 Avena.pdf
, 339 kB
1. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy
, Katalog ZV 1.5.2019 Kaliště.pdf
, 465 kB
1. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Novotný Milan, Mezihoří
, Katalog ZV 1.5.2019 Novotný PP.pdf
, 336 kB
1. 5. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farma Karel Dvořák s.r.o.
, Katalog ZV 30.4.2019 Dvořák LI.pdf
, 357 kB
30. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Cunkov
, Katalog ZV 30.4.2019 Cunkov.pdf
, 3 MB
30. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Bursík Lubor, Křenovičky
, Katalog ZV 30.4.2019 Bursík.pdf
, 346 kB
30. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Bouda Petr, Voděrádky
, Katalog ZV 30.4.2019 Bouda.pdf
, 785 kB
30. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Bartůněk Karel, Přílepov
, Katalog ZV 30.4.2019 Bartůněk.pdf
, 457 kB
30. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Heráň Jan, Radíč
, Katalog ZV 29.4.2019 Heráň.pdf
, 340 kB
29. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Cunkov
, Katalog ZV 29.4.2019 Cunkov.pdf
, 4 MB
29. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Smažík J.,ing., Lom
, Katalog ZV 29.4.2019 Smažík.pdf
, 369 kB
29. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Vaníček J.,Hojovice
, Katalog ZV 29.4.2019 Vaníček.pdf
, 418 kB
29. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šumavský statek D.Ves
, Katalog ZV 29.4.2019 Šum.statek.pdf
, 511 kB
29. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH MU Brno - ŠZP Žabčice
, Katalog ZV 28.4.2019 Žabčice.pdf
, 306 kB
28. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH REDU spol.s r.o
, Katalog ZV 28.4.2019 Redu.pdf
, 895 kB
28. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno
, Katalog ZV 28.4.2019 Agrochyt.pdf
, 399 kB
28. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Polák Jiří, D.Libochová
, Katalog ZV 28.4.2019 Polák.pdf
, 396 kB
28. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří
, Katalog ZV 28.4.2019 Hatlák.pdf
, 852 kB
28. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Statek Mitrov a.s.
, Katalog ZV 28.4.2019 Mitrov.pdf
, 1 MB
28. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Lainka B., farma Zdoňov
, Katalog ZV 27.4.2019 Lainka.pdf
, 401 kB
27. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice
, Katalog ZV 27.4.2019 Zuzánek.pdf
, 515 kB
27. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Karsit Agro,a.s.Dubenec
, Katalog ZV 27.4.2019 Karsit Agro.pdf
, 667 kB
27. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Lux J.,Vlkov
, Katalog ZV 27.4.2019 Lux.pdf
, 593 kB
27. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Janovice u R.
, Katalog ZV 26.4.2019 Janovice.pdf
, 3 MB
26. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH ZD Agroholding Bernartice
, Katalog ZV 26.4.2019 ZD AGH.pdf
, 618 kB
26. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Reinold M.,St.Červená Voda
, Katalog ZV 26.4.2019 Reinold.pdf
, 569 kB
26. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Osík
, Katalog ZV 25.4.2019 Osík.pdf
, 2 MB
25. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Osík
, Katalog ZV 24.4.2019 Osík.pdf
, 3 MB
24. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Měcholupy
, Katalog ZV 23.4.2019 Měcholupy.pdf
, 2 MB
23. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Farma Čiháň s.r.o.
, Katalog ZV 23.4.2019 Čiháň.pdf
, 424 kB
23. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Nejdl M.,Zbyslav
, Katalog ZV 23.4.2019 Nejdl.pdf
, 622 kB
23. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šumavský angus, Soběsuky
, Katalog ZV 23.4.2019 Šum.angus.pdf
, 1 MB
23. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Benešov
, Katalog ZV 18.4.2019 Benešov.pdf
, 4 MB
18. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Kamenná
, Katalog ZV 17.4.2019 Kamenná.pdf
, 5 MB
17. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Velát J.,H.Prosíčka
, Katalog ZV 17.4.2019 Velát.pdf
, 361 kB
17. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Kamenná
, Katalog ZV 16.4.2019 Kamenná.pdf
, 2 MB
16. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH ZD Pozovice
, Katalog ZV 16.4.2019 Pozovice.pdf
, 767 kB
16. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Agricoltori Tachov V,a.s.
, Katalog ZV 15.4.2019 Agricoltori.pdf
, 581 kB
15. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Šuranský Jaroslav, Otín
, Katalog ZV 15.4.2019 Šuranský.pdf
, 795 kB
15. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Horní Jadruž
, Katalog ZV 15.4.2019 H.Jadruž.pdf
, 2 MB
15. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB Kundratice
, Katalog ZV 15.4.2019 Kundratice.pdf
, 1 MB
15. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Novák Petr, Sirá
, Katalog ZV 15.4.2019 Novák.pdf
, 379 kB
15. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Sokol F.,Poběžovice
, Katalog ZV 14..2019 Sokol.pdf
, 495 kB
14. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Denk Jaroslav, Hodousice
, Katalog ZV 14.4.2019 Denk.pdf
, 1004 kB
14. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Vacík Václav, Roupov
, Katalog ZV 14.4.2019 Vacík.pdf
, 933 kB
14. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH GASFARM s.r.o. Pelhřimov
, Katalog ZV 13.4.2019 Gasfarm.pdf
, 300 kB
13. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Chlupáčková Hana, Ležnice
, Katalog ZV 13.4.2019 Chlupáčková.pdf
, 616 kB
13. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH Skalický J.,Libnov
, Katalog ZV 13.4.2019 Skalický.pdf
, 1 MB
13. 4. 2019
Katalog základního výběru
OCH MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina
, Katalog ZV 13.4.2019 Moravia.pdf
, 528 kB
13. 4. 2019
Katalog základního výběru
OPB
= Odchovna plemenných býků
OCH
= Odchov u chovatele
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s
právními podmínkami
Obsah webu
: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu
Design & application
: © 1999, 2006
WA.cz