Různé akce probíhají dne 23.04.2024
ZV BOROVKA AgroTrading s.r.o. (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry BOROVKA AgroTrading s.r.o., turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 1
ZV Daňhel Miroslav s.r.o., Doubrava (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Daňhel Miroslav s.r.o., Doubrava, turnus II./2024
Plemena: CH,MS
Kusů: 3
ZV Hrtús Miroslav, Mírovka (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:30
Základní výběry Hrtús Miroslav, Mírovka, turnus II./2024
Plemena: BA
Kusů: 5
ZV Hrtúsová Jana, Vysoká (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Hrtúsová Jana, Vysoká, turnus II./2024
Plemena: BA
Kusů: 1
ZV Kaleta Marián, H. Líštná (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 11:00
Základní výběry Kaleta Marián, H. Líštná, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 9
ZV Kubata Zdeněk, Vrábče (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 10:00
Základní výběry Kubata Zdeněk, Vrábče, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 6
ZV Niemiec Czeslaw, Dolní Žukov (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Niemiec Czeslaw, Dolní Žukov, turnus II./2024
Plemena: LI
Kusů: 6
ZV Raszka Aleš, Český Puncov (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 10:30
Základní výběry Raszka Aleš, Český Puncov, turnus II./2024
Plemena: PI
Kusů: 1
ZV Tegro s.r.o, Těšenov (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 12:00
Základní výběry Tegro s.r.o, Těšenov, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 8
ZV Vaněk Josef, Podolí (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 11:00
Základní výběry Vaněk Josef, Podolí, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 2
ZV Vinařství Josef Valihrach s.r.o. (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 10:30
Základní výběry Vinařství Josef Valihrach s.r.o., turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 1
ZV Zemědělské družstvo Chyšky (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 12:00
Základní výběry Zemědělské družstvo Chyšky, turnus II./2024
Plemena: LI
Kusů: 5
ZV Šebelka Milan, Rančice (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 11:30
Základní výběry Šebelka Milan, Rančice, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 6
ZV Šebelka Štěpán, Ing., Rančice (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 12:00
Základní výběry Šebelka Štěpán, Ing., Rančice, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 2
ZV+Dražba Horní Jadruž (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Horní Jadruž, turnus II./2024
Plemena: CH,MS
Kusů: 29
ZV+Dražba Kundratice (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 13:00
Základní výbery + Dražba Kundratice, turnus II./2024
Plemena: AA,CH,MS,PI
Kusů: 26
ZV Borovková Petra, Chlum (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:30
Základní výběry Borovková Petra, Chlum, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 1
ZV Borovka Daniel, Chlum (II./2024)
Termín: 23.04.2024 Čas: 09:15
Základní výběry Borovka Daniel, Chlum, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 2