Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2017

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
08.04. So - - - - -
09.04. Ne - - - - -
10.04. Po 08:00 OPB Benešov ZV+Dr 73  CH
11.04. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 33  LI
11.04. Út 15:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
11.04. Út 16:00 OCH Ševčík J.,Jerlochovice ZV MS
11.04. Út 16:30 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín Dr LI
12.04. St 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 24  AA,BA
12.04. St 14:00 OCH Vsacko Hovězí a.s. ZV 10  MS
12.04. St 15:00 OCH Olšava Eko sro.Sehradice ZV AA
12.04. St 16:30 OCH ZEMASPOL odbyt U.Brod ZV MS
12.04. St 17:30 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
13.04. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 49  CH
13.04. Čt 15:00 OCH Lux Jiří, Vlkov ZV CH
13.04. Čt 16:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
13.04. Čt 17:00 OCH Avena D.Třebová s.r.o. ZV LI
13.04. Čt 17:30 OCH Fišar Filip,Lhotka ZV LI
14.04. Pá - - - - -
15.04. So - - - - -
16.04. Ne - - - - -
17.04. Po - - - - -
18.04. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 26  AA,HE,PP,GS
18.04. Út 15:00 OCH Slavík L.,Mokrýšov ZV CH
18.04. Út 17:00 OCH Mimra Pavel, Slatina ZV MS
19.04. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 50  CH,LI
19.04. St 15:30 OCH Farma Dvořák,St.Lhota ZV LI
19.04. St 17:00 OCH Bartůněk Karel,Přílepov ZV HE
20.04. Čt 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 46  AA
20.04. Čt 15:30 OCH Žížala Josef ml.,Úročnice ZV MS
20.04. Čt 16:30 OCH Pokorný M.,Postupice ZV LI
20.04. Čt 17:30 OCH IMOBA s.r.o. Olbramovice ZV UU
21.04. Pá 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 44  MS,BA,PP,UU,SA,HE,BM
21.04. Pá 15:00 OCH Heráň Jan,Radíč ZV CH
21.04. Pá 16:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
21.04. Pá 17:30 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
22.04. So 08:00 OCH MU Brno - ŠZP Žabčice ZV PP
22.04. So 09:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS
22.04. So 11:30 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
22.04. So 12:30 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV 11  CH
22.04. So 14:30 OCH Statek Mitrov a.s. ZV 11  AA
22.04. So 15:30 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
22.04. So 16:00 OCH ZD Pozovice ZV 14  CH
23.04. Ne 08:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV 15  AA
23.04. Ne 10:30 OCH Šašek, Rantířov ZV 16  AA
23.04. Ne 13:30 OCH Dvořák Josef, Telecí ZV AA
23.04. Ne 16:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV 12  AA
24.04. Po 08:00 OCH Farma Vajglov a.s. ZV MS
24.04. Po 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 27  MS,CH,HE,AA
24.04. Po 14:30 OCH AGRO A.R.W.,s.r.o.Stará Červená Voda ZV MS
24.04. Po 15:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
24.04. Po 15:30 OCH Nátr J.,Černá Voda ZV CH
25.04. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 33  LI,BA,MS
25.04. Út 15:00 OCH Paďour Leopold,Lukavice ZV BA
25.04. Út 16:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV 10  LI
26.04. St 08:00 OCH Nejdl Martin, Kvaslice ZV AA
26.04. St 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 58  MS,AA,BA,CH
26.04. St 13:00 OCH Krompaský H.,Kratice ZV MS
26.04. St 16:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 24  AA
26.04. St 19:00 OCH Kubík Dušan,Třebčice ZV HE
27.04. Čt 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 34  CH
27.04. Čt 14:30 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 21  CH
27.04. Čt 16:30 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
27.04. Čt 18:00 OCH Vaňousek Vladimír, f. Javorná ZV MS,SA
28.04. Pá 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 37  MS,AA,LI
28.04. Pá 14:30 OPB Horní Jadruž ZV+Dr MS
28.04. Pá 17:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 42  LI
29.04. So 09:00 OCH Placanda J.,Křenovice ZV MS
29.04. So 10:30 OCH Šebelka M.,Rančice ZV AA
29.04. So 12:00 OCH Statek Branná s.r.o. ZV LI
29.04. So 13:00 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV CH
29.04. So 15:00 OCH Farka M., Todně ZV 13  LI,UU
29.04. So 17:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV 10  AA
30.04. Ne 09:00 OCH Lainka B.,farma Zdoňov ZV 13  MS
30.04. Ne 11:00 OCH Zuzánek Jan,Bernartice u Tr. ZV CH,MS
30.04. Ne 13:30 OCH Karsit Agro,a.s.Dubenec ZV CH
01.05. Po 08:00 OCH Ronovka s.r.o.Kopidlno ZV CH
01.05. Po 09:00 OCH Loudy s.r.o. Seletice ZV PI
01.05. Po 10:00 OCH Farma Limousin s.r.o. ZV LI
01.05. Po 10:30 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV 30  LI,GS,PP,UU
01.05. Po 16:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
02.05. Út 08:00 OPB Kamenná ZV+Dr 72  MS,PI
02.05. Út 18:00 OCH Konvalinka L.,J.Pavlovice ZV CH
03.05. St 09:00 OCH DV Batelov ZV CH
03.05. St 11:30 OCH Habr F., Báňovice ZV 14  MS
03.05. St 15:00 OCH Egert J., Lomnice n.L. ZV AA
03.05. St 16:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
03.05. St 17:00 OCH Faktor J.,Rychnov n/M. ZV CH
03.05. St 18:00 OCH Šedivý Jan,Smrhov ZV MS
03.05. St 19:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
04.05. Čt 08:00 OCH ZD Brloh ZV 19  AA,MS
04.05. Čt 11:00 OCH Hodina Fr, Záblatí ZV LI,MS
04.05. Čt 12:30 OCH Vondrušková V., Protivec ZV SA
04.05. Čt 13:30 OCH Valenta Petr,Budyně ZV MS
04.05. Čt 14:30 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
04.05. Čt 15:00 OCH Kofroň Jan, Radhostice ZV 21  AA
04.05. Čt 17:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
05.05. Pá 09:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
05.05. Pá 09:30 OCH Kubal Radek,Albrechtice ZV LI
05.05. Pá 11:00 OCH Zelený J.,Drouhaveč ZV MS,HE
05.05. Pá 14:00 OCH Maletická farma s.r.o. Maletice ZV CH´
05.05. Pá 16:00 OCH Diviš Miroslav, Láz ZV LI,MS
06.05. So 09:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV 20  AA
06.05. So 13:00 OCH Danko Jan,Lobzy ZV 13  CH
06.05. So 15:00 OCH Dvorská P.,Teplá ZV CH
06.05. So 16:00 OCH Tůma O.,M.Lázně ZV AA
06.05. So 16:15 OCH Tůmová Anna,M.Lázně ZV AA
06.05. So 18:00 OCH Šuranský J.,Otín ZV MS,CH
07.05. Ne 08:00 OCH Valenta Jiří,ing.Tuněchody ZV AA
07.05. Ne 09:30 OCH Vacík Václav, Roupov ZV 12  GA,SS
07.05. Ne 11:00 OCH Žaloudek Roman, Ptenín ZV SS
07.05. Ne 13:00 OCH Karpenková N.,Dubský Mlýn ZV BA
07.05. Ne 14:00 OCH Agrospol Holding sro. ZV SA
07.05. Ne 15:00 OCH Černý Josef,Raková ZV CH
08.05. Po - - - - -
09.05. Út - - - - -
10.05. St - - - - -
11.05. Čt - - - - -
12.05. Pá - - - - -
13.05. So - - - - -
14.05. Ne - - - - -
15.05. Po - - - - -
16.05. Út 09:00 OCH Šilhanová M.,Nová Ves ZV MS
16.05. Út 11:00 OCH Šťastný Ant., Vědlice ZV 11  BA
16.05. Út 13:00 OCH Hromas Jan,Stvolínky ZV AA
16.05. Út 15:00 OCH Picek M.,Pavlin Dvůr ZV AA
17.05. St 09:00 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
17.05. St 11:00 OCH Kejř J.,Všestudy ZV CH
17.05. St 12:30 OCH Loos A.,Hora Sv.Kateřiny ZV LI
17.05. St 13:00 OCH Karban Kamil,Lhenice ZV CH
17.05. St 15:30 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
17.05. St 16:00 OCH Pauzr B.,Osinalice ZV AA
18.05. Čt - - - - -
19.05. Pá - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz