Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz Facebook

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2019

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
11.04. Čt - - - - -
12.04. Pá - - - - -
13.04. So 10:00 OCH GASFARM s.r.o. Pelhřimov ZV GS
13.04. So 11:30 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
13.04. So 13:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV 20  AA
13.04. So 16:00 OCH MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina ZV AA
14.04. Ne 09:00 OCH Sokol F.,Poběžovice ZV LI
14.04. Ne 11:30 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV AA,LI
14.04. Ne 15:00 OCH Vacík Václav, Roupov ZV GA,SS
15.04. Po 07:30 OCH Agricoltori Tachov V,a.s. ZV UU
15.04. Po 08:00 OCH Šuranský Jaroslav, Otín ZV CH
15.04. Po 09:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 28  CH,MS
15.04. Po 12:00 OPB Kundratice ZV 10  CH,MS
15.04. Po 16:00 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
16.04. Út 08:00 OPB Kamenná ZV 52  AA (23 ks) - dražba AA,MS (29 ks jen ZV)
16.04. Út 15:00 OCH ZD Pozovice ZV CH
17.04. St 09:00 OPB Kamenná ZV+Dr 46  MS - vč.dražba MS z 16.4.
17.04. St 17:00 OCH Velát J.,H.Prosíčka ZV LI
18.04. Čt 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 52  CH
19.04. Pá - - - - -
20.04. So - - - - -
21.04. Ne - - - - -
22.04. Po - - - - -
23.04. Út 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 28  MS,AA,CH,LI
23.04. Út 13:00 OCH Farma Čiháň s.r.o. ZV MS
23.04. Út 14:00 OCH Nejdl M.,Zbyslav ZV AA
23.04. Út 16:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 12  AA
24.04. St 09:00 OPB Osík ZV+Dr 44  CH
25.04. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 35  LI,AA
26.04. Pá 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 38  MS,CH,AA,HE
26.04. Pá 14:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
26.04. Pá 15:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
27.04. So 09:00 OCH Lainka B., farma Zdoňov ZV MS
27.04. So 11:00 OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice ZV CH
27.04. So 14:00 OCH Karsit Agro,a.s.Dubenec ZV CH
27.04. So 16:00 OCH Lux J.,Vlkov ZV CH
28.04. Ne 07:30 OCH MU Brno - ŠZP Žabčice ZV SA
28.04. Ne 09:00 OCH REDU spol.s r.o ZV CH
28.04. Ne 11:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS,CH
28.04. Ne 12:00 OCH Kříbalová Marie, Černá ZV MS
28.04. Ne 13:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
28.04. Ne 14:00 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV CH
28.04. Ne 16:00 OCH Statek Mitrov a.s. ZV 11  AA
29.04. Po 07:30 OCH Heráň Jan, Radíč ZV CH
29.04. Po 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 54  LI,MS
29.04. Po 15:00 OCH Vaníček J.,Hojovice ZV AA
29.04. Po 16:30 OCH Šumavský statek D.Ves ZV CH (stáj Želeč)
29.04. Po 17:30 OCH Smažík J.,ing., Lom ZV LI
30.04. Út 08:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
30.04. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 45  AA,CH,BA,PP,UU
30.04. Út 16:00 OCH Bursík Lubor, Křenovičky ZV CH
30.04. Út 17:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
30.04. Út 18:30 OCH Bartůněk Karel, Přílepov ZV HE
01.05. St 09:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
01.05. St 10:30 OCH Paďour L.,Lukavice ZV BA
01.05. St 12:00 OCH Avena s.r.o., Dlouhá Třebová ZV LI
01.05. St 13:00 OCH Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy ZV LI
01.05. St 16:00 OCH Novotný Milan, Mezihoří ZV PP
02.05. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 49  MS,HE,BA,PP,UU
03.05. Pá 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 52  LI,MS,PI,BA
03.05. Pá 16:00 OCH Hejl V.,Chrastová Lhota ZV AA
04.05. So 09:00 OCH AGRO Hůzová s.r.o. ZV 11  CH
04.05. So 11:30 OCH Bystrianský Jan,Melč ZV LI
04.05. So 13:00 OCH Sumega,Heřmanice u O. ZV MS
05.05. Ne 08:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV 13  AA
05.05. Ne 10:30 OCH Šašek Vladimír Ing., Rantířov ZV 17  AA
05.05. Ne 13:30 OCH Dvořák Josef Ing., Telecí ZV 12  AA
05.05. Ne 16:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV 11  AA
06.05. Po 09:00 OCH Habr František, Báňovice ZV 14  MS
06.05. Po 11:30 OCH Farma Egert s.r.o., Lásenice ZV AA
06.05. Po 12:00 OCH Farma Těchoraz ZV AA
06.05. Po 13:00 OCH K+K Břilice ZV CH
06.05. Po 14:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
06.05. Po 15:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV 16  AA
07.05. Út 09:00 OCH Farka Martin, Todně ZV 17  LI,UU
07.05. Út 11:00 OCH Valenta J.,Něchov ZV LI
07.05. Út 12:00 OCH Farma Besednice s.r.o. ZV CH
07.05. Út 12:30 OCH Šedivý Jan, Smrhov ZV MS
07.05. Út 13:30 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
07.05. Út 15:00 OCH Šebelka Milan,Rančice ZV AA
07.05. Út 15:00 OCH Šebelka Štěpán, Rančice ZV AA
08.05. St 09:00 OCH ZD Brloh ZV 20  AA,MS
08.05. St 12:00 OCH Hodina František, Záblatí ZV MS
08.05. St 12:30 OCH Hodina Jakub, Kratušín ZV MS
08.05. St 13:00 OCH PRIMA Enrego a.s. ZV MS,LI
08.05. St 15:00 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV 14  AA
09.05. Čt 15:00 OCH Minaříková Hana, Hluk ZV BA
09.05. Čt 16:00 OCH ZEMASPOL odbyt U.Brod ZV MS
10.05. Pá - - - - -
11.05. So - - - - -
12.05. Ne - - - - -
13.05. Po - - - - -
14.05. Út - - - - -
15.05. St - - - - -
16.05. Čt 11:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy ZV LI,BB,PP,UU
16.05. Čt 12:00 OCH LOUDY s.r.o.Seletice ZV PI
16.05. Čt 14:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
17.05. Pá 10:00 OCH Žížala Josef ml., Úročnice ZV MS
17.05. Pá 14:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 39  LI
17.05. Pá 15:00 OCH Stříbrný Petr, Nečtiny ZV LI
18.05. So 09:00 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
18.05. So 11:00 OCH BREZE a.s.,Výsluní ZV 13  AA
18.05. So 13:30 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
18.05. So 15:00 OCH Kopsa Milan,Ludvíkovice ZV LI
18.05. So 15:00 OCH Němec Eduard, Bynovec ZV LI
18.05. So 17:00 OCH Nováková Z.,Veselé ZV LI
19.05. Ne 09:00 OCH Hromas J.,Stvolínky ZV AA
19.05. Ne 10:00 OCH Šťastný Antonín, Vědlice ZV BA
19.05. Ne 13:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
19.05. Ne 15:00 OCH Šilhanová Marie, Nová Ves ZV MS
20.05. Po 08:00 OCH Kraml Eduard, Stachy ZV SA
20.05. Po 09:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
20.05. Po 11:00 OCH Zelený Jiří, Drouhaveč ZV MS,HE
20.05. Po 13:00 OCH Kubal Radek, Albrechtice ZV LI
20.05. Po 14:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
20.05. Po 16:00 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV 18  MS,LI
21.05. Út 08:00 OCH Pecka V.,Libětice ZV MS
21.05. Út 09:00 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
21.05. Út 11:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
21.05. Út 13:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV CH
22.05. St 10:30 OCH TRUSINA s.r.o.Velká Lhota ZV LI
22.05. St 12:00 OCH Ulčák P.,Kunčice p.O. ZV LI
22.05. St 13:00 OCH Kaleta M.,Třinec ZV ms
22.05. St 14:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
22.05. St 15:00 OCH Poruba Jan, Šenov u N./J. ZV LI
22.05. St 15:30 OCH Rýdel Vlastimil, Hodslavice ZV CH
22.05. St 16:00 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV 11  LI
23.05. Čt 09:00 OCH Kotalík Milan, Semice ZV LI
23.05. Čt 10:00 OCH Maletická farma s.r.o. Maletice ZV CH
23.05. Čt 11:00 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
23.05. Čt 12:00 OCH Novotný Václav,Čičenice ZV UU
23.05. Čt 13:00 OCH Placanda Jakub, Křenovice ZV MS
23.05. Čt 15:00 OCH Sedlák F.,Hrutov ZV LI
23.05. Čt 16:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV CH
24.05. Pá - - - - -
25.05. So - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz