Česká verze English version Homepage Kontakty Databáze býků webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Databáze býků
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Naskladnění plemenných býků

Zobrazit turnus:
Odchovny plemenných býků pro turnus II./2019

odchovna AABMBAGAGSHEHICHLIMSPISAAUPASHTXBBWAVVMMDDDXPGCHIAUC S
OPB Benešov 0030000512418700000000000000 103
OPB Cunkov 3302000082133001100000000000 99
OPB Horní Jadruž 000000018010000000000000000 28
OPB Janovice u R. 500004011018000000000000000 38
OPB Kamenná 230000000075000000000000000 98
OPB Kundratice 0000000703000000000000000 10
OPB Měcholupy 120000002113000000000000000 28
OPB Osík 170800100441827001300000000000 128
Celkem 900130014014164197702400000000000 532

Odchov u chovatele, pro turnus II./2019

chovatel AABMBAGAGSHEHICHLIMSPISAAUPASHTXBBWAVVMMDDDXPGCHIAUC S
Agricoltori Tachov V,a.s. 0000000000004000000000000 4
AGRO Hůzová s.r.o. 00000001100000000000000000 11
AGRO Jinín, a.s. 00000000810000000000000000 18
Agrochyt s.r.o., Mohelno 0000000101000000000000000 2
Avena s.r.o., Dlouhá Třebová 0000000010000000000000000 1
Bartůněk Karel, Přílepov 0000020000000000000000000 2
Bouda Petr, Voděrádky 0000000600000000000000000 6
BREZE a.s.,Výsluní 13000000000000000000000000 13
Bursík Lubor, Křenovičky 0000000100000000000000000 1
Bystrianská Jana,Melč 0000000030000000000000000 3
Chlupáčková Hana, Ležnice 0000000004000000000000000 4
Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava 0000000100000000000000000 1
Denk Jaroslav, Hodousice 3000000060000000000000000 9
Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno 0000000200000000000000000 2
Dvořák Josef Ing., Telecí 12000000000000000000000000 12
Černěveský Háj s.r.o. 0000000060000000000000000 6
Farka Martin, Todně 00000000160001000000000000 17
Farma Besednice s.r.o. 0000000200000000000000000 2
Farma Egert s.r.o., Lásenice 3000000000000000000000000 3
Farma Čiháň s.r.o. 0000000002000000000000000 2
Farma Kaliště s.r.o., Č.Libchavy 0000000020000000000000000 2
Farma Karel Dvořák s.r.o. 0000000020000000000000000 2
Farma Těchoraz 1000000000000000000000000 1
GASFARM s.r.o. Pelhřimov 0000100000000000000000000 1
Habr František, Báňovice 00000000014000000000000000 14
Hatlák Vlastimil, Meziboří 0000000700000000000000000 7
Hejl V.,Chrastová Lhota 3000000000000000000000000 3
Heráň Jan, Radíč 0000000100000000000000000 1
Hodboď Gustav, Libštát 0000200000000000000000000 2
Hodina František, Záblatí 0000000001000000000000000 1
Hodina Jakub, Kratušín 0000000004000000000000000 4
Hromas J.,Stvolínky 2000000000000000000000000 2
K+K Břilice 0000000100000000000000000 1
Kaleta M.,Třinec 0000000004000000000000000 4
Karsit Agro,a.s.Dubenec 0000000500000000000000000 5
Klusáček St.,Suchdol n/L. 0000000020000000000000000 2
Kofroň Jan Ing., Radhostice 14000000000000000000000000 14
Kopsa Milan,Ludvíkovice 0000000010000000000000000 1
Kotalík Milan, Semice 0000000030000000000000000 3
Kraml Eduard, Stachy 0000000000010000000000000 1
Krejcar David, Těšínov 0000000000020000000000000 2
Kubal Petr,Podmokly 0000000006000000000000000 6
Kubal Radek, Albrechtice 0000000060000000000000000 6
Lainka B., farma Zdoňov 0000000002000000000000000 2
Lepša Vladimír, Pěčín 16000000000000000000000000 16
Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny 0000000020000000000000000 2
LOUDY s.r.o.Seletice 0000000000100000000000000 1
Lux J.,Vlkov 0000000400000000000000000 4
Maletická farma s.r.o. Maletice 0000000300000000000000000 3
Minaříková Hana, Hluk 0020000000000000000000000 2
MOF s.r.o. B.Mlýn-Pojedy 0000000030001100100000000 6
MORAVIA ZL CHEB spol. s.r.o., Kopanina 3000000000000000000000000 3
MU Brno - ŠZP Žabčice 0000000000010000000000000 1
Nečtinská zemědělská a.s. 00000000390000000000000000 39
Nejdl M.,Zbyslav 4000000000000000000000000 4
Niemiec C.,Dolní Žukov 0000000030000000000000000 3
Němec Eduard, Bynovec 0000000020000000000000000 2
Novák Petr, Sirá 0000000200000000000000000 2
Nováková Z.,Veselé 0000000040000000000000000 4
Novotný Milan, Mezihoří 0000000000000100000000000 1
Novotný Václav,Čičenice 0000000000002000000000000 2
Opekar Jan, Chodeč 2000000000000000000000000 2
Paďour L.,Lukavice 0010000000000000000000000 1
Pecka V.,Libětice 0000000001000000000000000 1
Placanda Jakub, Křenovice 0000000006000000000000000 6
Polák Jiří, D.Libochová 0000000002000000000000000 2
Poruba Jan, Šenov u N./J. 0000000020000000000000000 2
PRIMA Enrego a.s. 0000000011000000000000000 2
REDU spol.s r.o 0000000900000000000000000 9
Reinold M.,St.Červená Voda 0000000004000000000000000 4
Rýdel Vlastimil, Hodslavice 0000000200000000000000000 2
Sedlák F.,Hrutov 0000000010000000000000000 1
Skalický J.,Libnov 20000000000000000000000000 20
Smažík J.,ing., Lom 0000000020000000000000000 2
Sokol F.,Poběžovice 0000000030000000000000000 3
Statek Kašperské hory s.r.o. 0000000005000000000000000 5
Statek Mitrov a.s. 11000000000000000000000000 11
Stříbrný Petr, Nečtiny 0000000020000000000000000 2
Sumega,Heřmanice u O. 0000000001000000000000000 1
Tájek Jaroslav, Zvíkov 0000000200000000000000000 2
Tegro s.r.o.,Těšenov 13000000000000000000000000 13
TRUSINA s.r.o.Velká Lhota 0000000020000000000000000 2
Ulčák P.,Kunčice p.O. 0000000010000000000000000 1
Vacík Václav, Roupov 0007000000000010000000000 8
Valenta J.,Něchov 0000000010000000000000000 1
Valenta Petr, Budyně 0000000004000000000000000 4
Vaníček J.,Hojovice 3000000000000000000000000 3
Velát J.,H.Prosíčka 0000000010000000000000000 1
Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice 11000000000000000000000000 11
VFU Brno, ŠZP Nový Jičín 00000000110000000000000000 11
ZD Agroholding Bernartice 0000000000400000000000000 4
ZD Brloh 17000000003000000000000000 20
ZD Pozovice 0000000700000000000000000 7
Zelený Jiří, Drouhaveč 0000010004000000000000000 5
ZEMASPOL odbyt U.Brod 0000000001000000000000000 1
Zemědělská společnost Blšany 0000000008000000000000000 8
Zuzánek Jan Ing., Bernartice 0000000500000000000000000 5
Šašek Vladimír Ing., Rantířov 17000000000000000000000000 17
Šebelka Milan,Rančice 5000000000000000000000000 5
Šebelka Štěpán, Rančice 1000000000000000000000000 1
Šeda Jaromír, Helvíkovice 0000000040000000000000000 4
Šedivý Jan, Smrhov 0000000003000000000000000 3
Šilhanová Marie, Nová Ves 0000000001000000000000000 1
Šumavský angus, Soběsuky 12000000000000000000000000 12
Šumavský statek D.Ves 0000000300000000000000000 3
Šuranský Jaroslav, Otín 0000000600000000000000000 6
Šťastný Antonín, Vědlice 0080000000000000000000000 8
Žížala Josef ml., Úročnice 0000000002000000000000000 2
Celkem 18601173308114094548210100000000 546

Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz