Různé akce probíhají dne 19.04.2024
ZV Hodina František Ing., Záblatí (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Hodina František Ing., Záblatí, turnus II./2024
Plemena: LI
Kusů: 1
ZV Hodina Jakub, Kratušín (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:30
Základní výběry Hodina Jakub, Kratušín, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 2
ZV Lepša Vladimír, Pěčín (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 14:00
Základní výběry Lepša Vladimír, Pěčín, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 18
ZV Nátr Daniel, Černá Voda (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 10:00
Základní výběry Nátr Daniel, Černá Voda, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 7
ZV Nátr Jiří, Černá Voda (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:30
Základní výběry Nátr Jiří, Černá Voda, turnus II./2024
Plemena: CH
Kusů: 6
ZV Opekar Jan, Chodeč (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Opekar Jan, Chodeč, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 6
ZV Prima Energo s.r.o, Nebahovy (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 10:00
Základní výběry Prima Energo s.r.o, Nebahovy, turnus II./2024
Plemena: CH,LI,MS
Kusů: 8
ZV Reinold Manfred, Stará Červená Voda (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Reinold Manfred, Stará Červená Voda, turnus II./2024
Plemena: MS
Kusů: 4
ZV Sochor Ondřej, Železný Újezd (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:00
Základní výběry Sochor Ondřej, Železný Újezd, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 1
ZV Sochor Radovan Ing., ml, Železný Újezd (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:15
Základní výběry Sochor Radovan Ing., ml, Železný Újezd, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 4
ZV Sochor Radovan Ing., st, Železný Újezd (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:30
Základní výběry Sochor Radovan Ing., st, Železný Újezd, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 8
ZV Statek Branná spol.s r.o., Klec (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 10:30
Základní výběry Statek Branná spol.s r.o., Klec, turnus II./2024
Plemena: LI
Kusů: 4
ZV Vaníček Josef, Hojovice (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 12:00
Základní výběry Vaníček Josef, Hojovice, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 4
ZV ZD Agroholding Bernartice, Uhelná (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 13:00
Základní výběry ZD Agroholding Bernartice, Uhelná, turnus II./2024
Plemena: PI
Kusů: 3
ZV+Dražba Osík (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 09:00
Základní výbery + Dražba Osík, turnus II./2024
Plemena: CH, BA
Kusů: 53
ZV Zítek Jaroslav, Pechova Lhota (II./2024)
Termín: 19.04.2024 Čas: 14:00
Základní výběry Zítek Jaroslav, Pechova Lhota, turnus II./2024
Plemena: AA
Kusů: 6