Česká verze English version Homepage Kontakty Plemenná kniha webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus I./2023

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
18.02. So - - - - -
19.02. Ne - - - - -
20.02. Po 08:00 OCH Žížala Josef ml., Úročnice ZV MS
20.02. Po 09:00 OPB Janovice u Rýmařova ZV+Dr 15  AA,MS,HE,CH
20.02. Po 09:00 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV 10  MS
20.02. Po 09:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV CH,MS
20.02. Po 10:30 OCH UFARMA spol s.r.o. ZV CH
20.02. Po 11:00 OCH Maršíček Petr, Hlohov ZV CH
20.02. Po 11:00 OCH Zelený Jiří,Drouhaveč ZV HE,MS
20.02. Po 12:00 OCH Dvořák Josef Ing., Telecí ZV AA
20.02. Po 14:00 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
21.02. Út 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 33  CH
21.02. Út 09:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV LI
21.02. Út 09:00 OCH Poláková Zdenka,Dolní Libochová ZV MS
21.02. Út 09:00 OCH Kraml Eduard, Stachy ZV  
21.02. Út 10:00 OCH Polák Jiří,Dolní Libochová ZV MS
21.02. Út 11:00 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV CH
21.02. Út 11:30 OCH Nováková Hana,Sirá ZV MS
21.02. Út 12:00 OCH Káňa Petr,Mlynářovice ZV MS
21.02. Út 12:30 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
21.02. Út 14:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV CH,LI,MS
22.02. St 09:00 OPB Todně - Březí ZV+Dr 22  LI,UU
22.02. St 09:00 OCH Horáček Čeněk, Bořetice ZV PA
22.02. St 09:00 OCH Jalowiczorz Roman, Český Těšín ZV MS
22.02. St 09:00 OCH ZD Podlesí Ročov ZV HE,MS
22.02. St 10:00 OCH Niemiec Czeslaw, Dolní Žukov ZV LI
22.02. St 11:00 OCH Folta M.,Ing.,Krmelín ZV MS
22.02. St 11:45 OCH Poruba Jan, Šenov u N.J. ZV LI
22.02. St 12:00 OCH Farma Doupov, Mašťov ZV AA
22.02. St 12:00 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV LI
22.02. St 13:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
22.02. St 14:00 OCH Kadlecová Olga, Zliv ZV LI
22.02. St 15:00 OCH Borovková Petra, Chlum ZV AA
23.02. Čt 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 31  MS,LI,AA,BA,UU,PI
23.02. Čt 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň - Vtelno ZV CH
23.02. Čt 12:00 OCH Šilhanová Marie, Nová Ves ZV MS
24.02. Pá 08:00 OCH Valenta Petr,Budyně ZV MS
24.02. Pá 09:00 OPB Osík ZV+Dr 54  CH,BA,PP
24.02. Pá 09:00 OCH Dolňácko a.s., Hluk ZV BA
24.02. Pá 09:30 OCH Talafous Jaroslav, Krč ZV MS
24.02. Pá 10:30 OCH Kouba Martin Ing.,Žďár ZV CH,LI
24.02. Pá 11:30 OCH ZD Selibov ZV LI
24.02. Pá 11:30 OCH Mendelova univerzita Brno, ŠZP Žabčice ZV SA
24.02. Pá 12:30 OCH Kotalík Milan,Semice ZV 12  LI
24.02. Pá 12:30 OCH Kotalíková Dana, Semice ZV LI
25.02. So - - - - -
26.02. Ne - - - - -
27.02. Po 08:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
27.02. Po 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 51  CH,LI
27.02. Po 09:00 OCH Nátr Jíří, Černá Voda ZV 10  CH
27.02. Po 09:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
27.02. Po 11:00 OCH Fišar Filip, Lhotka ZV 10  LI
27.02. Po 11:00 OCH Nátr Daniel, Černá Voda ZV LI,MS
27.02. Po 13:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
27.02. Po 14:00 OCH Daňhel Miroslav, Doubrava ZV MS
27.02. Po 14:15 OCH Zapletal Lukáš, Hvozdečko ZV PA
28.02. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 52  AA,MS,UU,BA,PP,SA,WA
28.02. Út 09:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV 14  LI,SA
28.02. Út 09:00 OCH Šašek Vladimír ml.,Ing., Rantířov ZV AA
28.02. Út 11:00 OCH Kříbalová Marie, Černá ZV MS
28.02. Út 14:00 OCH Karban Kamil, Lhenice ZV CH
28.02. Út 14:00 OCH Zigáček Ladislav Ing.,Ústrašice ZV BM
01.03. St 09:00 OCH Kopsa M.,Ludvíkovice ZV LI
01.03. St 09:00 OCH Zuzánek Jan Ing., Bernartice ZV CH,MS
01.03. St 11:00 OCH Vlček Martin,Proruby ZV CH
01.03. St 13:00 OCH Karsit Agro, Dubenec ZV CH
02.03. Čt 09:00 OCH Velát Jaroslav,Horní Prosíčka ZV LI
02.03. Čt 12:00 OCH LOUDY s.r.o.Seletice ZV PI
02.03. Čt 13:00 OCH Farma Pojedy s.r.o. ZV GS,LI,AU
02.03. Čt 13:00 OCH Soukupová Martina, Rožďálovice ZV LI
03.03. Pá 09:00 OPB Osík ZV+Dr 42  LI,MS,HE,AA,BM
04.03. So - - - - -
05.03. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WA.cz
Hodinový manžel Český Krumlov