Česká verze English version Homepage Kontakty Plemenná kniha webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2014

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
20.04. Ne - - - - -
21.04. Po - - - - -
22.04. Út 09:00 OPB Měcholupy ZV+Dr 46  MS,AA,BA,CH
22.04. Út 14:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV 10  MS,CH
22.04. Út 16:30 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
22.04. Út 17:30 OCH Vaňousek Vladimír, f. Javorná ZV SA
23.04. St 07:30 OCH Ekočas spol.s.r.o. Částkov ZV CH
23.04. St 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 45  CH,AA,LI,MS
23.04. St 16:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 15  CH,MS
24.04. Čt 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 49  CH,LI,BA
24.04. Čt 17:00 OCH Minaříková Hana,Hluk ZV BA
24.04. Čt 18:00 OCH Dolňácko a.s. Hluk ZV BA
25.04. Pá 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 51  MS
25.04. Pá 16:30 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
26.04. So 10:00 OCH Fišar Filip,Lhotka ZV LI
26.04. So 12:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
26.04. So 14:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
27.04. Ne 08:00 OCH Agrochyt s.r.o., Mohelno ZV MS
27.04. Ne 10:00 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV CH
27.04. Ne 12:00 OCH Statek Mitrov a.s. ZV AA
27.04. Ne 14:00 OCH Hrtus Miroslav, Mírovka ZV BA
27.04. Ne 15:00 OCH ZD Pozovice ZV 12  CH
28.04. Po 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 34  AA,HE,PI
28.04. Po 14:00 OCH Družstvo Velký Újezd ZV CH
28.04. Po 16:00 OCH VFU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
29.04. Út 09:00 OPB Osík ZV+Dr 28  LI,BA
29.04. Út 16:00 OCH Liponova a.s. Lipoltice ZV 33  CH
30.04. St 09:00 OPB Osík ZV+Dr 26  AA,HE,MS,PI,UU,PP
30.04. St 14:00 OCH Lux Jiří, Vlkov ZV CH
30.04. St 17:00 OCH Jaroš Zděněk,Rosička ZV PI
01.05. Čt 09:00 OCH Antoš Jiří, Kopidlno ZV CH
01.05. Čt 10:00 OCH Lainka B.,farma Zdoňov ZV MS
01.05. Čt 11:00 OCH Zuzánek Jan,Bernartice u Tr. ZV CH
01.05. Čt 13:00 OCH Chmelík L., Vlčkovice v P. ZV CH
02.05. Pá 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 28  MS,HE,CH,AA
02.05. Pá 15:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
03.05. So 09:00 OCH Marek Petr,Častonín ZV GS
03.05. So 10:30 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV 16  AA
03.05. So 14:00 OCH Šašek, Rantířov ZV 16  AA
03.05. So 17:00 OCH Dvořák Josef, Telecí ZV AA
04.05. Ne 10:00 OCH Rozsevač, Chýšť ZV BM
04.05. Ne 13:00 OCH MOF s.r.o. B.Mlýn-Rožďalovice ZV 18  BB,GS,LI,PP,UU,VV
05.05. Po 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 46  LI,CH
05.05. Po 17:00 OCH Bursík Fr.,Křenovičky ZV CH
05.05. Po 17:30 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
06.05. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 45  MS,HE
06.05. Út 17:00 OCH Bartůněk Karel,Přílepov ZV HE
07.05. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 38  AA,PI,BA,BM
07.05. St 16:00 OCH Žížala Josef ml.,Úročnice ZV MS
07.05. St 17:30 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
08.05. Čt 09:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
08.05. Čt 11:00 OCH Šimáček Luděk,Radčice ZV GS
08.05. Čt 13:00 OCH Šťastný Ant., Vědlice ZV BA
09.05. Pá 09:00 OPB Osík ZV+Dr 45  CH
09.05. Pá 17:00 OCH Farma Kaliště,s.r.o.,Č.Libchavy ZV LI
10.05. So 09:30 OCH Žaloudek Roman, Ptenín ZV SS
10.05. So 10:30 OCH Vacík Václav, Roupov ZV 10  GA
10.05. So 13:00 OCH Nejdl Martin, Kvaslice ZV AA
10.05. So 13:00 OCH Nejdl Zdeněk, Kvaslice ZV AA
10.05. So 15:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 23  AA
11.05. Ne 10:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV 20  AA
11.05. Ne 12:00 OCH Moravia ZL Cheb, Kopanina ZV AA
11.05. Ne 14:00 OCH Tůmová Anna,M.Lázně ZV AA
11.05. Ne 15:00 OCH Šuranský J.,Otín ZV CH
12.05. Po 09:00 OCH Habr F., Báňovice ZV MS
12.05. Po 11:00 OCH Egert J., Lomnice n.L. ZV 10  AA
12.05. Po 13:00 OCH Tájek Jaroslav,Zvíkov ZV CH
12.05. Po 15:00 OCH Farka M., Todně ZV LI
12.05. Po 17:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
13.05. Út 09:00 OCH ZD Brloh ZV 34  AA,MS
13.05. Út 15:00 OCH Statek Kašperské hory s.r.o. ZV MS
13.05. Út 17:00 OCH Kraml E., Jirkalov ZV SA
14.05. St 09:00 OCH Kofroň Jan, Radhostice ZV 17  AA
14.05. St 12:00 OCH Prima AGRI PT a.s. ZV LI
14.05. St 13:00 OCH Vondrušková V., Protivec ZV SA
14.05. St 14:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
14.05. St 16:00 OCH Diviš Miroslav, Láz ZV MS
15.05. Čt 08:00 OCH Maletická farma s.r.o. Maletice ZV CH,LI
15.05. Čt 09:00 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
15.05. Čt 11:00 OCH PLEMCHOV Strašice a.s. ZV 13  LI,MS
15.05. Čt 15:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 30  LI
16.05. Pá 10:00 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
16.05. Pá 11:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
17.05. So - - - - -
18.05. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WA.cz
Hodinový manžel Český Krumlov